Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.
| Založeno | 14.07.1995 |
| IČO | 47674237 |
| Datová schránka | 6vm94p9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 237 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 749 130 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 743 427 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 3 | 5 492 558 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 4 | 5 492 558 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 62 709 344 Kč |
| Odpady | 1 | 585 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 25 381 845 Kč |
| Policejní akademie České republiky v Praze | 3 | 13 192 993 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 10 251 275 Kč |
| Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje | 2 | 7 192 131 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 4 180 459 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 2 512 823 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 585 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | - 2 182 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 15 | 63 294 344 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 36 833 503 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 045 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 20 768 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 11 374 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 3 | 3 858 916 Kč |
| Město Mohelnice | 3 | 1 623 092 Kč |
| Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1 | 1 | 254 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 11 | 37 878 503 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 100 776 099 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 995 830 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 62 938 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mohelnice | 7 | 41 655 166 Kč |
| Ministerstvo obrany | 13 | 23 408 726 Kč |
| Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1 | 3 | 13 466 364 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 12 366 200 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 5 959 261 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 2 843 500 Kč |
| Město Vizovice | 1 | 2 135 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 30 | 101 834 867 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 13 800 139 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 22 682 073 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 5 704 160 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 934 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 743 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mohelnice | 6 | 16 959 694 Kč |
| Ministerstvo obrany | 10 | 8 656 629 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 479 160 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 428 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRŮMYSLOVÉ KONSTRUKCE s.r.o. | 19 | 26 523 823 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 955 278 Kč |