Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.12.1992 |
| IČO | 47715405 |
| Datová schránka | iea7pw9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 13 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 7 449 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 2 | 7 164 551 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 284 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 3 | 7 449 328 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 835 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 835 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 1 | 835 437 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 52 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 52 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 1 | 52 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 682 438 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 682 438 Kč |
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 2 | 792 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 239 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 2 | 1 239 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 2 | 1 239 446 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 114 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory v Lázních Kynžvart, příspěvková organizace | 2 | 562 023 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 552 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 4 | 1 114 662 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 66 962 Kč |
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 2 | 66 962 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARANCE Plzeň, s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |