Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.02.1993 |
| IČO | 47902213 |
| Datová schránka | njr7yyx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 162 smluv za celkem 237 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 074 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 1 484 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 2 | 1 484 128 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 29 823 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 14 | 29 642 362 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 180 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 15 | 29 823 099 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 15 049 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 9 | 15 464 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 9 | 15 464 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 17 983 434 Kč |
| Zemědělství | 1 | 83 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 20 | 23 840 568 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 83 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 21 | 23 923 725 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 53 509 525 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 2 | - 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 28 | 58 941 893 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 29 | 59 304 893 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 45 429 381 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 24 | 1 376 877 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 22 | 42 729 347 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 4 204 024 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 804 331 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 24 | 47 737 702 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 29 150 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 13 | 29 116 523 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 459 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 14 | 29 576 323 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 17 864 452 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 580 614 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 425 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 21 | 21 348 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 21 | 21 348 364 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 84,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 1 153 091 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 604 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 604 032 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 238 370 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 13 | 842 402 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 6 586 231 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 11 | 5 302 733 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 652 553 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 630 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A V O Č spol. s r.o. | 14 | 6 586 231 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 11 | 5 302 733 Kč |