Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 06.04.1993 |
| IČO | 47906898 |
| Datová schránka | 8dee3jf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 119 smluv za celkem 1 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 69 086 515 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 61 922 793 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 20 977 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 4 | 151 986 752 Kč |
| Sportovní hřiště s.r.o. | 2 | 69 086 515 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 230 821 351 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 315 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 10 | 160 988 661 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 57 668 129 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 41 788 394 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 22 585 482 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 9 922 962 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 7 099 210 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 2 660 112 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 6 | 2 364 850 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 2 | 1 122 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 29 | 306 200 467 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 303 455 138 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 114 360 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 106 473 283 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 74 997 886 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 2 | 45 580 938 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 38 029 002 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 35 716 163 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 3 046 626 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 511 094 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 114 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 17 | 304 469 353 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 294 647 519 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 158 585 508 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 4 | 62 940 214 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 53 719 541 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 34 309 583 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 2 652 591 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 141 437 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 | 64 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 19 | 312 413 448 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 99 504 093 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 605 871 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 1 | 74 751 061 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 24 412 407 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 605 871 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 473 057 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | - 132 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 11 | 100 109 965 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 73 736 237 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 4 508 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 39 885 417 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 4 | 33 850 820 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 4 508 460 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 7 | 78 244 697 Kč |
| TOMA, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 12 064 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 6 | 12 064 293 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 8 | 12 064 293 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 106 085 917 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 | 64 658 380 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 39 375 794 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 1 886 697 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 165 046 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 7 | 106 085 917 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 74 573 184 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 44 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 29 218 716 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 20 602 777 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 4 | 16 385 101 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 9 058 768 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 44 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 10 | 75 309 486 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 45 | 50 208 434 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 13 062 029 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 183 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 9 937 885 Kč |
| Lázně Hodonín | 4 | 3 308 046 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 130 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANAG, a.s. | 8 | 13 375 941 Kč |