Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 47934344 |
| Datová schránka | zcgkhe6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 19 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 140 978 Kč |
| Město Holešov | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 2 | 210 978 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 365 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 238 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 365 850 Kč |
| Město Holešov | 1 | 238 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 4 | 604 322 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 1 617 832 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 18 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 2 | 205 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 2 | 205 460 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 129 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 129 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 2 | 129 268 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 2 055 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 2 055 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 1 | 2 055 340 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 3 222 506 Kč |
| Sociální péče | 1 | 17 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 5 | 3 239 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 5 | 3 239 546 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 3 020 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 3 | 3 020 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 3 | 3 020 846 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 6 | 3 271 140 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 282 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 6 | 3 271 140 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 282 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 8 | 3 553 237 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 2 030 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 2 030 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 2 | 2 030 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 99 | 85 419 292 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 43 | 4 743 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 3 | 3 820 300 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DECENT Hulín, příspěvková organizace | 4 | 3 900 160 Kč |