Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 47934531 |
| Datová schránka | wj4kg2x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 245 smluv za celkem 460 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 15 490 292 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 3 630 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 478 313 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 279 254 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 133 368 Kč |
| Potraviny | 1 | 130 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 66 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 53 954 072 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 17 | 8 468 583 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 7 | 53 954 072 Kč |
| Zařízení školního stravování Přerov, příspěvková organizace | 1 | 3 630 000 Kč |
| ANDREA Zlín s.r.o. | 1 | 2 631 827 Kč |
| T-MOTOR Zlín s.r.o. | 1 | 478 313 Kč |
| Nikol s.r.o. | 1 | 279 254 Kč |
| STAINSBY s.r.o. | 1 | 238 346 Kč |
| Technika požární ochrany s.r.o. | 2 | 193 600 Kč |
| TEVA ELEKTRO s.r.o. | 1 | 162 140 Kč |
| Cleanshop s.r.o. | 1 | 146 618 Kč |
| GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. | 1 | 146 483 Kč |
| ADOR CZ s.r.o. | 1 | 145 467 Kč |
| ROVEL, spol. s r.o. | 1 | 133 368 Kč |
| Rostislav Matula | 1 | 130 000 Kč |
| ZPT Vigantice spol. s r.o. | 1 | 82 202 Kč |
| Ing. Gita Štolfová | 1 | 66 550 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 4 414 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 40 506 930 Kč |
| Sociální služby | 1 | 9 474 200 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 084 564 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 361 450 Kč |
| Potraviny | 2 | 360 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 338 800 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 157 696 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 152 531 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 134 900 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 49 981 130 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 38 | 8 320 866 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 5 | 49 981 130 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 3 | 1 694 963 Kč |
| Libor Pumprla | 1 | 963 402 Kč |
| Rostislav Matula | 9 | 867 267 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 658 663 Kč |
| KOVONAX spol. s r.o. | 2 | 568 174 Kč |
| ADOR CZ s.r.o. | 1 | 469 561 Kč |
| WON-MED s.r.o. | 2 | 457 945 Kč |
| GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. | 2 | 341 861 Kč |
| Martin Havlíček | 1 | 338 800 Kč |
| PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis | 1 | 290 884 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 2 | 282 938 Kč |
| VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. | 1 | 247 498 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 2 | 219 989 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 187 675 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 3 | 152 531 Kč |
| Kolinger s.r.o. | 1 | 135 919 Kč |
| PDK Styl s.r.o. | 1 | 134 900 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 102 608 Kč |
| S+H Elektromontáže s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| 2P SERVIS s.r.o. | 1 | 70 422 Kč |
| EPOS DUO s.r.o. | 1 | 62 265 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 38 758 300 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 287 900 Kč |
| Sociální péče | 1 | 910 630 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 117 710 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 56 291 Kč |
| Oděvy | 1 | 51 293 Kč |
| Potraviny | 1 | 50 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 49 849 130 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 17 | 1 151 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 4 | 49 849 130 Kč |
| Rostislav Matula | 3 | 179 830 Kč |
| Libor Pumprla | 2 | 177 253 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 2 | 148 792 Kč |
| PDK Styl s.r.o. | 2 | 117 710 Kč |
| Město Hulín | 1 | 107 700 Kč |
| GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. | 1 | 80 501 Kč |
| MEDIZONE s.r.o. | 1 | 67 506 Kč |
| EPOS DUO s.r.o. | 1 | 62 265 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 56 291 Kč |
| DOZIT PLUS s.r.o. | 1 | 51 506 Kč |
| TRADETEX s.r.o. | 1 | 51 293 Kč |
| LA Food s.r.o. | 1 | 50 397 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 48 966 300 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 593 250 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 216 906 Kč |
| Odpady | 1 | 72 600 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 66 706 Kč |
| Právní služby | 1 | 59 525 Kč |
| Sociální péče | 1 | - 1 003 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 47 963 100 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 33 | 5 040 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 4 | 47 963 100 Kč |
| TON a.s. | 1 | 1 222 276 Kč |
| KOVONAX spol. s r.o. | 3 | 1 091 741 Kč |
| KASL, spol. s r.o. | 1 | 299 475 Kč |
| Libor Pumprla | 1 | 259 521 Kč |
| Rostislav Matula | 3 | 249 898 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 4 | 216 906 Kč |
| Kolinger s.r.o. | 2 | 203 810 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 190 555 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 177 051 Kč |
| Otakar Chudárek | 2 | 163 380 Kč |
| Polášek Holešov s.r.o. | 2 | 146 888 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 1 | 121 292 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 1 | 100 991 Kč |
| Ing. Eliška Šnyrychová | 1 | 79 798 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 78 546 Kč |
| Health Brands s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 71 499 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 66 706 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 59 525 Kč |
| EPOS DUO s.r.o. | 1 | 59 060 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 58 153 Kč |
| Helísek hasicí servis s.r.o. | 1 | 50 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 23 972 880 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 14 537 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 5 755 890 Kč |
| Nábytek | 4 | 2 139 420 Kč |
| Odpady | 3 | 1 656 943 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 341 550 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 132 713 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 98 102 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 56 963 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 51 919 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 44 265 770 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 20 | 3 457 857 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 1 541 540 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 6 | 45 807 310 Kč |
| KOVONAX spol. s r.o. | 4 | 2 139 420 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 341 550 Kč |
| WON-MED s.r.o. | 2 | 187 610 Kč |
| KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. | 2 | 155 693 Kč |
| Rostislav Matula | 2 | 127 831 Kč |
| VITAPUR spol. s r. o. | 2 | 118 399 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 2 | 115 403 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 2 | 108 883 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 1 | 98 102 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 64 966 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 30 219 100 Kč |
| Sociální péče | 3 | 923 220 Kč |
| Nábytek | 3 | 705 644 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 465 648 Kč |
| Odpady | 3 | 168 877 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 153 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 150 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 52 664 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 52 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 50 741 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 5 | 30 982 720 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 25 | 2 721 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 5 | 30 982 720 Kč |
| KOVONAX spol. s r.o. | 2 | 484 834 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 465 648 Kč |
| Clean and Health s.r.o. | 2 | 237 402 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 220 810 Kč |
| FRANKOSPOL OFFICE s.r.o. | 2 | 202 500 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 3 | 168 877 Kč |
| Rostislav Matula | 3 | 167 213 Kč |
| Agentura Devět měsíců s.r.o. | 1 | 159 600 Kč |
| Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. | 2 | 153 000 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 2 | 121 242 Kč |
| UNIS - JAKOS, s.r.o. | 1 | 96 328 Kč |
| EPOS DUO s.r.o. | 1 | 69 833 Kč |
| Ing. Hana Stašková | 1 | 66 459 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 56 852 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 50 741 Kč |
| VITAMINÁTOR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 27 915 320 Kč |
| IT | 2 | 1 373 026 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 364 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 139 719 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 118 150 Kč |
| Kancelář | 1 | 89 059 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 88 173 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 66 989 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 62 920 Kč |
| Nábytek | 1 | 52 243 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 51 564 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 41 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 4 | 27 956 720 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 22 | 3 405 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 4 | 27 956 720 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 1 373 026 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 364 700 Kč |
| GASTROCENTRUM Moravia s.r.o. | 1 | 271 790 Kč |
| Rostislav Matula | 4 | 251 261 Kč |
| KOVONAX spol. s r.o. | 2 | 186 569 Kč |
| Clean and Health s.r.o. | 1 | 144 232 Kč |
| STAINSBY s.r.o. | 1 | 139 719 Kč |
| Dol-Kre-4you s.r.o. | 1 | 118 150 Kč |
| Kaizen International s.r.o. | 1 | 90 089 Kč |
| VEDERIA SOLUTIONS s.r.o. | 1 | 88 173 Kč |
| UNIS - JAKOS, s.r.o. | 1 | 81 502 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 66 989 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 62 920 Kč |
| Marcel Večerka | 1 | 62 503 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 52 243 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 41 624 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 10 164 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 26 999 580 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 364 277 Kč |
| IT Hardware | 3 | 297 073 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 209 185 Kč |
| Nábytek | 1 | 130 486 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 26 999 580 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 9 | 1 306 999 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 3 | 26 999 580 Kč |
| RAPOS, spol. s r.o. | 1 | 364 277 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 3 | 297 073 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 209 185 Kč |
| Milan Drozdek | 1 | 151 328 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 130 486 Kč |
| UNIS - JAKOS, s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 74 789 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 23 572 840 Kč |
| Sociální péče | 1 | 3 703 160 Kč |
| IT | 3 | 694 520 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 571 414 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 422 857 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 109 940 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 79 751 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 27 276 000 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 10 | 1 878 482 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 6 | 27 355 751 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 562 925 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 422 857 Kč |
| Ing. Jiří Stančík | 1 | 238 000 Kč |
| Tibor Roubalík | 1 | 212 664 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 131 595 Kč |
| IZOLACE M s.r.o. | 1 | 120 750 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 109 940 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 79 751 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 40 716 200 Kč |
| Energie | 2 | 1 373 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 386 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 232 320 Kč |
| IT Hardware | 1 | 160 915 Kč |
| IT | 1 | 152 460 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 134 400 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 128 710 Kč |
| Odpady | 1 | 69 636 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 3 | 40 716 200 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 11 | 2 881 075 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 6 | 40 716 200 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 1 373 000 Kč |
| VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. | 1 | 386 400 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 243 234 Kč |
| GRAM spol. s r.o. | 1 | 232 320 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 1 | 160 915 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 152 460 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 134 400 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 1 | 128 710 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 69 636 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |