Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michal Pospíšil
změna 01.08.2018
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 47935936 |
| Datová schránka | 5aju4c3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 158 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 1 | 1 302 386 Kč |
| SAFETY PRO s.r.o. | 1 | 370 260 Kč |
| Pavlína Šicová | 1 | 67 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 1 302 386 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 2 | 437 260 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 47 347 312 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 45 310 749 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 16 921 000 Kč |
| IT Hardware | 3 | 2 257 185 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 525 690 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VW WACHAL a.s. | 2 | 92 331 361 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 4 | 18 349 000 Kč |
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 903 997 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 3 | 525 690 Kč |
| OCC s.r.o. | 2 | 353 188 Kč |
| SAFETY PRO s.r.o. | 1 | 326 700 Kč |
| KM admin s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 10 | 95 525 637 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 18 349 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 498 001 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 136 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 38 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 498 001 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 1 | 1 136 000 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 1 | 38 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 3 | 1 536 585 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 136 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 903 330 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 847 237 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 665 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 794 970 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HV stavby a práce s.r.o. | 1 | 1 903 330 Kč |
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 847 237 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 1 | 1 665 000 Kč |
| KB projekt, s.r.o. | 2 | 794 970 Kč |
| Ing. Pavel Andrýsek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 5 | 4 545 537 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 665 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 1 848 747 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 665 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 111 930 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 86 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIOT Trade s.r.o. | 1 | 1 848 747 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 1 | 1 665 000 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 111 930 Kč |
| V okno s.r.o. | 1 | 86 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 3 | 2 046 687 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 665 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 853 761 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 665 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 644 390 Kč |
| Chemické výrobky | 10 | 1 411 390 Kč |
| IT | 1 | 254 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAE THERM, spol. s r.o. | 2 | 3 277 043 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 2 | 1 952 980 Kč |
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 644 390 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 254 082 Kč |
| HARKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 5 | 5 175 515 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 665 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 287 980 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 16 093 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 665 000 Kč |
| IT | 1 | 387 333 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 915 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 74 438 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 23 375 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 8 | 2 488 360 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 387 333 Kč |
| KB projekt, s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 80 915 Kč |
| HARKO s.r.o. | 1 | 74 438 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 1 | 63 699 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 23 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 1 665 000 Kč |
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 5 | 742 445 Kč |
| Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž | 1 | 80 915 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 21 | 38 822 124 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 101 | 14 441 790 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 039 374 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 665 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 298 330 Kč |
| Nábytek | 1 | 154 311 Kč |
| Zemědělství | 1 | 91 152 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 6 | 5 203 113 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 1 665 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 1 298 330 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 61 | 45 331 911 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 656 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 510 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 396 340 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 149 733 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 8 | 4 974 843 Kč |
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 510 000 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 188 209 Kč |
| Ivo Varhaníček | 1 | 149 733 Kč |
| Tomáš Sysel | 1 | 74 561 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 4 | 1 922 503 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 656 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 1 396 340 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 183 | 1 067 437 503 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 98 914 630 Kč |
| Školení a kurzy | 121 | 88 253 770 Kč |
| IT | 61 | 12 899 680 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 629 000 Kč |
| Kancelář | 2 | 227 199 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 5 | 3 328 769 Kč |
| O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. | 1 | 1 809 870 Kč |
| DAM Morava s.r.o. | 1 | 320 021 Kč |
| JSMAX s.r.o. " v likvidaci " | 1 | 158 693 Kč |
| Stavofloor spol.s r.o. | 1 | 99 648 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 71 381 Kč |
| Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž | 6 | 2 509 612 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 1 629 000 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 1 472 570 Kč |
| Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem | 1 | 177 199 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 0 Kč |