Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.11.1992 |
| IČO | 48026921 |
| Datová schránka | 7sba2qp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 141 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 489 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 10 005 422 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 4 655 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 6 | 14 660 690 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 33 075 101 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 7 | 20 968 742 Kč |
| Městská část Praha 4 | 6 | 14 407 443 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 75 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 14 | 35 451 186 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 179 228 991 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 8 | 167 723 960 Kč |
| Městská část Praha 4 | 5 | 11 505 031 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 14 | 179 301 591 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 5 883 222 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 151 072 946 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 617 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 145 496 085 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 5 406 861 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 3 | 209 000 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 11 | 151 293 446 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 145 496 085 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 103 160 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 7 | 91 004 149 Kč |
| Městská část Praha-Řeporyje | 2 | 10 825 981 Kč |
| Městská část Praha 4 | 4 | 1 231 403 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 98 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 14 | 103 160 034 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 9 935 870 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 119 624 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 9 | 116 388 043 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 850 781 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 940 807 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 445 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 15 | 119 624 978 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 50 825 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 21 908 612 Kč |
| CENTRA a.s. | 2 | 14 571 983 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 12 734 536 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 1 543 331 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 66 800 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 15 | 50 825 262 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 14 571 983 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 152 532 747 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 874 263 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 553 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 5 | 127 092 868 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 16 738 485 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 7 702 738 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 1 976 422 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 18 | 153 510 513 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 7 702 738 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 297 040 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 10 | 251 440 011 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 32 450 957 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 13 149 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 14 | 297 040 797 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 149 563 171 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 12 429 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 8 | 105 770 220 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 30 709 036 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 18 279 110 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 7 001 989 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 1 | 232 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o. | 18 | 161 993 096 Kč |