Soukromá firma.
| Založeno | 16.03.1993 |
| IČO | 48088854 |
| Datová schránka | mmv6nmt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 284 628 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 193 600 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 175 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 3 | 369 328 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 11 | 955 900 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 88 451 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 108 900 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 88 451 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 2 | 197 351 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 2 395 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 168 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 395 800 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 168 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 2 | 3 564 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 287 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 287 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 1 | 287 375 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 294 427 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 294 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 3 | 294 427 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 273 387 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 273 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 3 | 273 387 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 9 699 336 Kč |
| IT | 1 | 2 161 786 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 31 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 452 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Páral | 3 | 2 452 186 Kč |