Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martina Drbohlavová
změna 05.06.2020
| Založeno | 26.11.1992 |
| IČO | 48132489 |
| Datová schránka | f96ehss |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 13 mil. Kč;
5,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 74 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Štambach | 1 | 217 534 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 2 | 150 088 Kč |
| Dodavatelský servis s.r.o. | 1 | 94 586 Kč |
| CHYTRÉ HRAČKY, s.r.o. | 1 | 74 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 3 | 386 328 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 150 088 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 2 087 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Irena Schejbalová | 1 | 1 524 600 Kč |
| POTS s.r.o. | 2 | 214 364 Kč |
| Evžen Procházka | 1 | 134 298 Kč |
| ONYX wood spol. s r.o. | 1 | 118 004 Kč |
| Mgr. Michaela Randová | 1 | 96 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 6 | 2 087 366 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 755 158 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 838 163 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 624 105 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 3 | 1 897 158 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 755 158 Kč |
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 1 | 601 277 Kč |
| RECOBAU, s.r.o. | 1 | 236 887 Kč |
| Akad. mal. Tatiana Svatošová | 1 | 127 776 Kč |
| Chytré a Veselé, s.r.o. | 1 | 112 287 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 1 | 85 063 Kč |
| Vendula Boubínová | 1 | 84 500 Kč |
| Petr Štambach | 1 | 72 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 755 158 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 7 | 1 320 268 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 | 142 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 998 196 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 479 565 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 98 540 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 1 | 686 674 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 449 115 Kč |
| Hřiště hrou s.r.o. | 1 | 130 617 Kč |
| CHYTRÉ HRAČKY, s.r.o. | 1 | 112 550 Kč |
| Hana Štillerová | 1 | 98 805 Kč |
| Dodavatelský servis s.r.o. | 1 | 98 540 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 7 | 1 576 301 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 2 096 939 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 359 871 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 764 559 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 44 213 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 37 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARION spol. s r.o. | 1 | 1 359 871 Kč |
| koncept344 s.r.o. | 5 | 824 824 Kč |
| Dodavatelský servis s.r.o. | 5 | 679 174 Kč |
| Akad. mal. Tatiana Svatošová | 2 | 636 460 Kč |
| Hřiště hrou s.r.o. | 2 | 636 019 Kč |
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 1 | 212 388 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 2 | 62 966 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 2 | 44 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 18 | 4 411 702 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 44 213 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 253 | 93 780 096 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 28 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 1 | 147 032 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 28 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 147 032 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 28 309 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 119 | 194 150 434 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 64 127 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 7 | 1 034 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 941 961 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 3 | 92 736 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |