Soukromá firma.
| Založeno | 28.01.1994 |
| IČO | 48339466 |
| Datová schránka | 3wz29r3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 269 smluv za celkem 240 mil. Kč;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 901 406 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 228 146 Kč |
| Odpady | 1 | 53 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 2 318 310 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 241 557 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 96 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 9 | 2 656 304 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 622 574 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 1 290 904 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 644 628 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 343 301 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 108 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 8 | 8 383 134 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 6 600 151 Kč |
| Město Aš | 2 | 441 775 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 2 | 183 436 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 103 077 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 22 | 15 711 574 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 15 | 6 092 580 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 4 060 658 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 491 458 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 896 761 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 567 793 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 427 203 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 20 | 5 511 223 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 9 | 2 379 586 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 594 957 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 31 | 8 594 666 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 10 599 455 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 5 067 631 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 1 863 544 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 817 791 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 293 205 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 187 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 7 456 576 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 6 986 986 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 337 288 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 145 200 Kč |
| Letiště Karlovy Vary s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 78 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 28 | 15 095 618 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 10 995 738 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 8 358 686 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 7 163 878 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 2 293 983 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 558 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 5 | 15 807 712 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 22 | 13 347 335 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 3 | 288 307 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 106 087 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 31 | 29 549 441 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 67 | 33 893 023 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 24 605 412 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 11 031 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 27 | 27 337 088 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 9 | 10 169 161 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 2 | 187 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 38 | 37 694 061 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 12 209 195 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 17 | 9 815 974 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 195 125 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 22 | 18 767 535 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 10 | 3 452 757 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 61 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 33 | 22 281 920 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 36 | 43 275 095 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 30 441 445 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 12 | 8 181 044 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 089 413 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 119 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 29 | 34 175 435 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 5 | 5 995 057 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 119 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 35 | 40 290 487 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 20 960 743 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 581 937 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 122 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 16 025 243 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 | 5 060 075 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 421 208 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 158 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 20 | 21 665 520 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 17 768 186 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 40 | 13 021 751 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 372 465 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 60 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 15 298 656 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 | 2 629 245 Kč |
| CHETES s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Dolejš | 17 | 19 137 901 Kč |