Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Alena Seidlová
změna 19.01.2023
| Založeno | 29.07.2016 |
| IČO | 48665151 |
| Datová schránka | yvvfdhx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 1 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
14,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOF účto s.r.o. | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 18 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 192 148 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 148 717 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paleček Kolín, s.r.o. | 1 | 192 148 Kč |
| Ing. Milan Dudáš | 1 | 124 933 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 95 977 Kč |
| Lenka Bláhová | 1 | 52 740 Kč |
| Leoš Holub | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 4 | 369 821 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 95 977 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 90 024 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 90 024 Kč |
| Pekařství Hankovec s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 90 024 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 2 | 78 000 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 78 000 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 78 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 78 045 Kč |
| AVE Kolín s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Paar plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Hankovec | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 78 045 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 78 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 67 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 67 200 Kč |
| GIRA fruit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 67 200 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 67 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 67 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 67 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 29 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 29 500 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 2 | 29 500 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 106 250 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COPPEX spol. s r.o. | 1 | 106 250 Kč |
| Michal Lebeda | 1 | 0 Kč |
| Hovorka catering, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 | 4 | 106 250 Kč |