Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Svatopluk Novák
změna 01.08.2017
| Založeno | 21.04.1993 |
| IČO | 48805271 |
| Datová schránka | g28iw5s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 203 smluv za celkem 67 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
21,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 5 422 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 65 219 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 1 | 5 422 500 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 159 500 Kč |
| Anna Rychtárková | 1 | 142 000 Kč |
| SurStav s.r.o. | 2 | 88 605 Kč |
| ENDAXI CZ s.r.o. | 1 | 65 219 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 38 442 Kč |
| Alena Martynková | 1 | 0 Kč |
| Jiří Valenta | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 5 422 500 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 8 | 493 766 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 21 839 532 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 318 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 1 948 479 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 1 552 687 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 418 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 422 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 108 295 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 26 | 56 144 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 39 900 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace | 2 | 21 839 532 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 27 | 2 358 388 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 2 318 300 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 1 948 479 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 60 500 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Havířov - Šumbark Moravská, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 14 | 1 555 301 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 859 479 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 309 917 Kč |
| IT Hardware | 1 | 204 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 4 | 1 169 396 Kč |
| ENDAXI CZ s.r.o. | 4 | 753 930 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 2 | 185 593 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 181 137 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| EDUVIA s.r.o. | 1 | 103 960 Kč |
| Promidi, s.r.o. | 1 | 90 896 Kč |
| Krimar s.r.o. | 1 | 77 936 Kč |
| AQUA HEALTH, s.r.o. | 1 | 72 636 Kč |
| Josef Chowaniec | 1 | 60 500 Kč |
| Než zazvoní, s.r.o. | 1 | 57 934 Kč |
| Josef Pončík | 1 | 55 020 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 16 | 1 759 331 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 859 479 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 309 917 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 663 161 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 410 190 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 352 400 Kč |
| Služby závodních jídelen | 7 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 15 | 1 015 561 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 410 190 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 554 071 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 412 560 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 410 190 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 174 240 Kč |
| Telekomunikační služby | 102 | 5 040 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 2 352 737 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 7 | 611 524 Kč |
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Monitoring a čištění potrubí s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Ivo Mojžíšek | 1 | 122 220 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 120 940 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 5 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 6 | 2 944 577 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 410 190 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 201 334 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 4 690 194 Kč |
| IT | 1 | 3 619 425 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 246 561 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 707 773 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 410 190 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 93 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 6 | 5 100 384 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 3 619 425 Kč |
| INTERDEKOR HP s.r.o. | 1 | 1 246 561 Kč |
| Autoset Centrum ČR plus s.r.o. | 2 | 567 321 Kč |
| ENDAXI CZ s.r.o. | 1 | 92 450 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 77 144 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 64 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 7 | 5 667 159 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 4 690 194 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 410 190 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 876 953 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 410 190 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 346 559 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 186 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 19 | 1 315 616 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 410 190 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 93 896 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 76 | 997 500 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 964 381 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 546 920 Kč |
| Právní služby | 1 | 125 242 Kč |
| Nábytek | 1 | 107 438 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 8 747 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 10 | 687 595 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 331 855 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 2 | 245 484 Kč |
| CERES Bohemia s.r.o. | 1 | 221 260 Kč |
| ENDAXI CZ s.r.o. | 1 | 90 538 Kč |
| VÝTAHY MORAVA s.r.o. | 1 | 86 096 Kč |
| TOPMAPY, s.r.o. | 1 | 74 900 Kč |
| Ing. Jan Romaněnko | 1 | 15 000 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 8 | 1 065 133 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 546 920 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 116 185 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 24 490 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 76 | 9 051 709 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 6 949 002 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 544 462 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 126 | 2 828 200 Kč |
| Školení a kurzy | 12 | 1 743 124 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 14 | 7 728 197 Kč |
| VISITECH a.s. | 1 | 2 299 002 Kč |
| ALTECH, spol. s r.o. | 1 | 822 800 Kč |
| FORS MORAVA s.r.o. | 1 | 649 696 Kč |
| ENDAXI CZ s.r.o. | 2 | 190 498 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 3 | 2 250 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 12 | 3 964 247 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 3 567 496 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 120 825 Kč |
| 1 | 77 880 Kč | |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 526 | 681 550 800 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 494 786 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 410 190 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 268 244 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 37 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace | 5 | 648 912 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 410 190 Kč |
| Statutární město Havířov | 3 | 151 468 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |