Úřad - orgán veřejné moci. Státní příspěvková organizace. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martina Hladíková
změna 27.04.2020
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 48895440 |
| Datová schránka | bwt89wa |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 140 smluv za celkem 64 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
10,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 13 842 229 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 505 739 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Acerta s.r.o. | 1 | 29 265 436 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 1 | 13 842 229 Kč |
| SKOLENKA s.r.o. | 1 | 956 572 Kč |
| 1 | 217 800 Kč | |
| AISIS, z.ú. | 1 | 169 900 Kč |
| Management Laboratory s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Bohumír Vebr | 1 | 120 879 Kč |
| Jiří Chalupa | 1 | 107 138 Kč |
| PM AUTOCENTRUM s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| AMISAMIS s.r.o. | 1 | 95 050 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 | 1 | 94 571 Kč |
| Jaroslav Veselý | 1 | 72 010 Kč |
| EG.D, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 13 | 31 331 406 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 13 842 229 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 831 850 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 759 578 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 605 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 203 885 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 149 464 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 120 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 114 094 Kč |
| IT Hardware | 2 | 92 437 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 37 614 Kč |
| IT | 1 | 7 768 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 2 | 1 250 000 Kč |
| RPA Projekty, s.r.o. | 3 | 794 063 Kč |
| PL Building s.r.o. | 2 | 726 000 Kč |
| RPA Dotace, s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| SPZ DESIGN, s.r.o. | 1 | 199 650 Kč |
| Petr Hloušek | 3 | 151 708 Kč |
| Obec Horní Dubenky | 1 | 149 464 Kč |
| PM AUTOCENTRUM s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| OCC s.r.o. | 2 | 92 437 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 76 528 Kč |
| Petr Sopko | 1 | 75 600 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 7 768 Kč |
| AGRO SÁZAVA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 19 | 2 998 217 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 1 250 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 585 201 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 488 330 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 361 398 Kč |
| Právní služby | 1 | 297 358 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 277 686 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 256 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 067 Kč |
| Nábytek | 1 | 62 274 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 120 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DW STAVBY BRNO s.r.o. | 1 | 585 201 Kč |
| Hydroizolace NH s.r.o. | 1 | 361 398 Kč |
| AISIS, z.ú. | 2 | 351 810 Kč |
| RPA Projekty, s.r.o. | 1 | 297 358 Kč |
| Petr Sopko | 1 | 277 686 Kč |
| Miroslav Šmída | 1 | 118 720 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 74 256 Kč |
| VZ mont s.r.o. | 1 | 72 067 Kč |
| LUDOM NÁBYTEK s.r.o. | 1 | 62 274 Kč |
| Petr Hloušek | 1 | 17 800 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 1 | 120 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 12 | 2 218 570 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 120 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 268 459 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 504 993 Kč |
| IT Hardware | 1 | 284 592 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 275 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 210 358 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 110 517 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 79 552 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 474 Kč |
| Nábytek | 1 | 64 676 Kč |
| Právní služby | 1 | 24 200 Kč |
| IT | 1 | 545 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní vinařské centrum, o.p.s. | 1 | 502 959 Kč |
| A-Zmont Chotěboř, s.r.o. | 1 | 294 617 Kč |
| YOUR SYSTEM, spol.s r.o. | 1 | 284 592 Kč |
| AUTO POKORNÝ, s.r.o. | 1 | 275 000 Kč |
| Jaroslav Kubec | 1 | 254 234 Kč |
| Jiří Chalupa | 2 | 237 549 Kč |
| Vladimír Zdvihal | 1 | 210 358 Kč |
| AISIS, z.ú. | 1 | 152 490 Kč |
| VÝTAHY, s.r.o. | 1 | 137 698 Kč |
| Vladimír Vala | 1 | 114 523 Kč |
| Petr Hloušek | 2 | 114 474 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 110 517 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 4 | 98 289 Kč |
| Obec Horní Dubenky | 1 | 79 552 Kč |
| Stanislav Malec | 1 | 72 464 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 64 676 Kč |
| Mgr. Svatava Drlíčková, Ph.D. | 1 | 54 000 Kč |
| David Janeček | 1 | 34 500 Kč |
| J.K. marketing s.r.o. | 1 | 24 200 Kč |
| SITEL, spol. s r.o. | 1 | 23 796 Kč |
| AUTO JAROŠ s.r.o. | 1 | 12 000 Kč |
| Luboš Krejza | 1 | 545 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 25 | 3 054 743 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 98 177 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 112 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 109 478 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 142 504 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 776 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 67 760 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 48 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MBL spol. s r.o. | 1 | 696 668 Kč |
| A-Zmont Chotěboř, s.r.o. | 1 | 291 810 Kč |
| PL Building s.r.o. | 2 | 188 760 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 2 | 81 447 Kč |
| Obec Horní Dubenky | 1 | 70 776 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 1 | 61 105 Kč |
| BENNA - družstvo invalidů, družstvo | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 7 | 1 309 119 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 81 399 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 48 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 295 494 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 689 289 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 218 249 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 145 079 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 132 689 Kč |
| IT | 1 | 127 882 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 67 342 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 41 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MBL spol. s r.o. | 1 | 3 295 494 Kč |
| David Janeček | 2 | 349 986 Kč |
| Miloslav Marek | 1 | 278 165 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 2 | 145 079 Kč |
| Bohuslav Ludvík | 1 | 140 947 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 132 689 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 127 882 Kč |
| VZ mont s.r.o. | 1 | 77 302 Kč |
| Obec Horní Dubenky | 1 | 67 342 Kč |
| Lukáš Voneš | 1 | 61 138 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 2 | 41 Kč |
| AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Ondřej Teplý | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 14 | 4 676 025 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 41 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 289 614 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 203 000 Kč |
| IT | 1 | 141 888 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 107 813 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 36 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 17 412 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 37 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Atelier WIK, s.r.o. | 3 | 289 614 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 4 | 203 037 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 141 888 Kč |
| 4control s.r.o. | 1 | 107 813 Kč |
| ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. | 1 | 36 300 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 17 412 Kč |
| FLOSMAN a.s. | 1 | 0 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 1 | 0 Kč |
| Jan Smejkal | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 12 | 593 027 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 142 500 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 60 500 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 37 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 398 590 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 365 648 Kč |
| IT | 2 | 291 104 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 151 417 Kč |
| IT Hardware | 1 | 125 132 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 83 490 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 66 550 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 62 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XANADU a.s. | 2 | 307 711 Kč |
| 1.Žďárská plynařská a vodařská, a.s. | 1 | 208 398 Kč |
| Bohumír Svoboda | 1 | 172 600 Kč |
| Průzkumy staveb s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Ivan Šimek | 1 | 148 586 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 108 525 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 97 357 Kč |
| Matrigo s.r.o. | 1 | 83 490 Kč |
| VSM, spol. s r.o. | 2 | 77 404 Kč |
| Atelier WIK, s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Obec Horní Dubenky | 2 | 62 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 54 060 Kč |
| Bc. Zdeněk Tulis | 1 | 6 000 Kč |
| AGRO SÁZAVA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 19 | 1 543 931 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 158 994 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 2 | 158 994 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 158 994 Kč |
| ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA | 1 | 0 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 276 050 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 233 661 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumír Svoboda | 1 | 276 050 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 233 661 Kč |
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 1 | 60 984 Kč |
| Bohuslav Ludvík | 1 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1 | 3 | 570 695 Kč |