Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.06.1993 |
| IČO | 48910546 |
| Datová schránka | neinkac |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 172 smluv za celkem 75 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 426 013 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 3 | 406 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 5 | 426 013 Kč |
| Acronym collective studio s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Mgr. Adam Lašek | 1 | 78 650 Kč |
| PEFEK Training & Consulting s.r.o. | 1 | 62 073 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 15 | 26 097 856 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 482 359 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 446 391 Kč |
| Jiná energie | 1 | 244 420 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 210 613 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 81 422 Kč |
| Čisticí výrobky | 22 | 73 616 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 49 345 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 11 | 17 162 778 Kč |
| Statutární město Brno | 27 | 12 999 868 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 210 613 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 29 | 13 210 480 Kč |
| Arboristika KOHOUTEK s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| PROWERK s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| ALFATEK s.r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
| KUDA - správa s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| ARTSTREAM, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| KRAJINNÁ ZELEŇ s.r.o. | 1 | 1 069 467 Kč |
| Auto BALVIN spol. s r.o. | 1 | 446 391 Kč |
| UCED Prodej s.r.o. | 1 | 244 420 Kč |
| Ing. Martina Truhlářová, daňový poradce | 1 | 181 500 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 5 546 640 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 1 959 343 Kč |
| Energie | 2 | 336 138 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 327 983 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 293 425 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 229 911 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 228 690 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 206 910 Kč |
| Odpady | 22 | 145 200 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 140 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 127 471 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 16 | 8 151 237 Kč |
| Statutární město Brno | 10 | 2 121 178 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 206 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 11 | 2 328 161 Kč |
| Zdeněk Balabán | 1 | 1 916 640 Kč |
| VANDANTEST s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Vasyl Demko | 1 | 1 815 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace | 1 | 605 000 Kč |
| UCED Prodej s.r.o. | 2 | 336 138 Kč |
| Miroslav Pernica | 2 | 295 723 Kč |
| KUDA architecture s.r.o. | 1 | 293 425 Kč |
| Ing. Pavel Čermák | 1 | 229 911 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace | 1 | 228 690 Kč |
| Daniel Skřivánek | 1 | 206 910 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| ALFATEK s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| FC Svratka Brno, z. s. | 1 | 72 600 Kč |
| Městská část Brno-Kohoutovice | 1 | 70 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 64 | 41 651 687 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 480 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 113 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 508 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 441 650 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 435 600 Kč |
| Energie | 2 | 369 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 284 350 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 73 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 9 | 5 632 860 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 2 209 940 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 2 480 500 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 7 | 2 209 940 Kč |
| ARTSTREAM, s.r.o. | 1 | 1 113 200 Kč |
| Meridea, s.r.o. | 1 | 508 200 Kč |
| ALFATEK s.r.o. | 1 | 441 650 Kč |
| UCED Prodej s.r.o. | 2 | 369 360 Kč |
| ROMAPOL s.r.o. | 1 | 284 350 Kč |
| Společenství vlastníků REZIDENCE TROUBSKO 12.12 | 1 | 217 800 Kč |
| Společenství vlastníků REZIDENCE TROUBSKO 12.11 | 1 | 217 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 87 | 15 168 468 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 926 376 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 750 486 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 488 840 Kč |
| Nábytek | 1 | 150 645 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 363 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 96 268 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 64 856 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 60 500 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 14 | 2 419 228 Kč |
| Statutární město Brno | 8 | 907 670 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 164 340 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 10 | 1 132 510 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace | 1 | 926 376 Kč |
| ALFATEK s.r.o. | 1 | 480 000 Kč |
| Meridea, s.r.o. | 1 | 416 240 Kč |
| UCED Prodej s.r.o. | 2 | 353 010 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 106 146 Kč |
| Moore Audit CZ s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 1 | 64 856 Kč |
| Mgr. MARTIN KOLÁŘ, advokát | 1 | 0 Kč |
| ARTSTREAM, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PosečemeVámTo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Balabán | 1 | 0 Kč |
| Bohumil Niedermeier | 1 | 0 Kč |
| Vasyl Demko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 43 | 9 147 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 863 281 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 237 475 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 145 200 Kč |
| Zemědělství | 2 | 9 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 10 | 1 335 654 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 4 | 824 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 10 | 1 335 654 Kč |
| GARDEN Studio, s.r.o. | 1 | 679 536 Kč |
| Kachla-Stav s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| ARTSTREAM, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Meridea, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 434 142 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 151 344 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 86 170 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 21 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 8 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 1 | 434 142 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 266 514 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniCredit Leasing CZ, a.s. | 1 | 434 142 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 5 | 266 514 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 169 | 33 513 703 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 107 | 13 304 563 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 64 | 4 045 153 Kč |
| Zemědělství | 3 | 582 790 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 326 250 Kč |
| IT Hardware | 1 | 95 335 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 10 | 1 936 566 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 6 | 904 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 10 | 1 936 566 Kč |
| GARDEN Studio, s.r.o. | 2 | 482 790 Kč |
| IVACAR 2000, a.s. | 1 | 175 000 Kč |
| STOFCOM s.r.o. | 1 | 95 335 Kč |
| Šálek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 190 | 45 837 318 Kč |
| Stavebnictví | 85 | 8 593 255 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 22 | 5 452 093 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 2 391 565 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 5 | 3 477 365 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 632 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unikont Group s.r.o. | 2 | 2 391 565 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 4 | 632 733 Kč |
| Šálek s.r.o. | 1 | 623 964 Kč |
| UniCredit Leasing CZ, a.s. | 1 | 374 981 Kč |
| TRIDO, s.r.o. | 1 | 86 854 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 65 | 106 320 885 Kč |
| Osobní vozidla | 85 | 19 456 165 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 614 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 4 | 4 803 521 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 136 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HITL, s.r.o. | 2 | 4 007 520 Kč |
| Šálek s.r.o. | 1 | 614 501 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 1 | 136 645 Kč |