Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.06.1994 |
| IČO | 48951331 |
| Datová schránka | nscnm9r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 239 smluv za celkem 72 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 865 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 8 | 5 654 497 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 6 | 548 494 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 128 010 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 50 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 16 | 6 381 821 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 187 132 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 398 914 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 373 504 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 220 593 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 194 891 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 82 903 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 63 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 14 | 4 914 365 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 16 | 1 705 659 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 220 593 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 192 390 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 146 380 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 135 520 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 38 | 7 405 657 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 108 932 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 13 | 1 182 247 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 616 266 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 490 109 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 324 650 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 104 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 24 | 4 326 877 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 9 | 1 469 886 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 302 500 Kč |
| Město Chlumec | 2 | 112 300 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 104 533 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 88 693 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 73 931 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 71 874 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 70 497 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 42 | 6 621 092 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 5 614 584 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 2 815 050 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 1 366 930 Kč |
| Výstavba vodních děl | 12 | 986 350 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 106 026 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 99 925 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 17 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 25 | 10 804 657 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 205 566 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 222 761 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 130 740 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 99 925 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 74 609 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 74 415 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 55 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 35 | 12 667 672 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 8 159 585 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 1 411 492 Kč |
| Textilie | 5 | 576 523 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 4 | 434 354 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 300 436 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 12 | 240 613 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 122 876 Kč |
| Zemědělství | 1 | 96 800 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 13 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 28 | 10 326 555 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 5 | 576 392 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 3 | 279 097 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 149 095 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 121 000 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 75 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 41 | 11 582 139 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 12 | 3 571 150 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 2 613 465 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 016 800 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 639 716 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 352 277 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 13 | 4 626 372 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 64 959 Kč |
| Městská část Praha 17 | 1 | 61 650 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 17 | 4 752 981 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 3 094 012 Kč |
| Osobní vozidla | 12 | 1 654 131 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 1 509 838 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 791 416 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 238 890 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 73 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 20 | 5 609 225 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 238 890 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 88 541 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 73 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 23 | 6 010 366 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 434 | 62 746 306 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 100 | 12 178 789 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 6 819 819 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 773 061 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 2 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 6 779 548 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 6 043 753 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 238 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 189 168 Kč |
| Městská část Praha-Ďáblice | 1 | 95 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 81 526 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 15 | 13 427 495 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 268 823 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 216 590 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 139 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 1 201 288 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 436 535 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 216 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 6 | 1 854 413 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 155 | 91 618 361 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 624 324 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 67 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 559 495 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 155 243 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 67 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 64 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aSERVIS spol. s r.o. | 6 | 846 567 Kč |