Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.10.1993 |
| IČO | 49062417 |
| Datová schránka | hjzq3kh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 622 smluv za celkem 163 mil. Kč;
65 smluv má zásadní nedostatek;
20,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
121 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 99,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 19 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 124 | 61 620 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
135 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 48 110 858 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 52 287 Kč |
| Odpady | 74 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 140 | 48 290 915 Kč |
| Domovní a bytová správa města Písku | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 24 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 73 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
19 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 1 300 750 Kč |
| Město Písek | 1 | 248 050 Kč |
| Domovní a bytová správa města Písku | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 53 | 0 Kč |
| Plzeňská teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 89,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 65 340 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 400 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 291 090 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 0 Kč |
| Technické služby | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 65 340 000 Kč |
| Město Písek | 3 | 491 090 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 200 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 42 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 93,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 13 250 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 442 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 0 Kč |
| Odpady | 4 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 3 | 13 450 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 242 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 40 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 8 | 13 692 000 Kč |
| PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE | 1 | 0 Kč |
| PV Písek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RPR Recyklace a.s. | 1 | 0 Kč |
| Milan Majorenko | 1 | 0 Kč |
| AGROMIL CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| Lubomír Polanský | 1 | 0 Kč |
| Petr Kohoutek | 1 | 0 Kč |
| EURO WASTE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Projekta Tábor s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ADORIA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| GLOBE INVEST, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TECHNOBAL s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SILVA CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VYSSPA Sports Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| COMBINATA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Barrandov Studio a.s. | 1 | 0 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| AUTO KÁPL s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RYFE AGRO, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vít Kovář | 1 | 0 Kč |
| Josef Klas | 2 | 0 Kč |
| Scania Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Radek Frišauf | 1 | 0 Kč |
| EVECO Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Trávníček | 2 | 0 Kč |
| Jakub Pixa | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 44,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 242 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 22 | 0 Kč |
| Odpady | 5 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 21 | 242 000 Kč |
| Domovní a bytová správa města Písku | 2 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 5 | 242 000 Kč |
| Obec Kluky | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jan Jelínek | 1 | 0 Kč |
| PV Písek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKO-KOM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Projekta Tábor s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČSAD STTRANS a.s. | 1 | 0 Kč |
| DAŇHEL AGRO a.s. | 1 | 0 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Pavel Novák | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Plzeňská teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| RYFE AGRO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vít Kovář | 1 | 0 Kč |
| Scania Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Trávníček | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 78,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 30 | 92 750 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 730 300 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 400 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 78 650 Kč |
| Odpady | 10 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 8 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 3 | 1 930 300 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 200 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 78 650 Kč |
| Domovní a bytová správa města Písku | 1 | 0 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 25 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 8 | 2 298 950 Kč |
| Zemědělské obchodní družstvo Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Obec Branice | 1 | 0 Kč |
| Obec Olešná | 1 | 0 Kč |
| Obec Rakovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Stehlovice | 1 | 0 Kč |
| EWAA s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ALL 4 GASTRO, spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| FIRMA HUBÁČEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ECO - F a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tommi CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kámen a písek, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DAICH spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 0 Kč |
| UNIKO PÍSEK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| AGRO, družstvo Záhoří | 1 | 0 Kč |
| RYFE AGRO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 89,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 15 | 12 163 760 Kč |
| Dary a dotace | 50 | 8 694 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 50 | 1 736 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 310 086 Kč |
| Odpady | 8 | 229 900 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 15 | 0 Kč |
| Právní služby | 8 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 310 086 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 229 900 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 35 | 51 660 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 3 | 539 986 Kč |
| Obec Jetětice | 1 | 0 Kč |
| Obec Kovářov | 1 | 0 Kč |
| Město Písek | 1 | 0 Kč |
| APROZ K & K s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lubomír Polanský | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| BETON Písek, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Agro Sedlice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| RACCOON s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| K - BUILDING CB, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Skanska a.s. | 2 | 0 Kč |
| MRAMOR BOHEMIA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AWP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Obelisk Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Pavel Novák | 1 | 0 Kč |
| Qlar Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DAICH spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| PASTELL spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUTO KÁPL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RYFE AGRO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vít Kovář | 1 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 0 Kč |
| ACE SPORT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 238 | 339 406 448 Kč |
| Pojišťovací služby | 51 | 24 566 006 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 88 | 2 251 986 Kč |
| Odpady | 6 | 1 609 300 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 50 | 97 127 Kč |
| Technické služby | 106 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Písek | 2 | 24 563 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 31 | 4 879 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 2 | 24 563 000 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 1 826 519 Kč |
| Město Písek | 2 | 1 016 400 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 4 | 557 986 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 6 | 440 750 Kč |
| RYFE AGRO, s.r.o. | 2 | 260 836 Kč |
| KAPEX s.r.o. | 3 | 240 832 Kč |
| Vít Kovář | 2 | 229 900 Kč |
| ČEVAK a.s. | 3 | 144 900 Kč |
| Josef Klas | 1 | 97 127 Kč |
| Kámen a písek, spol. s r.o. | 1 | 64 733 Kč |
| TREPART s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DAICH spol. s r. o. | 3 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |