Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 10.03.2004 |
| IČO | 49137042 |
| Datová schránka | kitkpm8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 125 smluv za celkem 29 mil. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 1 138 782 Kč |
| Leciva | 2 | 172 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIVARO, s.r.o. | 1 | 575 409 Kč |
| Cyrmex, s.r.o. | 2 | 172 500 Kč |
| Milan Synek | 2 | 172 062 Kč |
| Petr Wais | 1 | 137 160 Kč |
| STIEFEL EUROCART s.r.o. | 1 | 129 029 Kč |
| ADAMERA s.r.o. | 2 | 120 516 Kč |
| Petr Humplík | 2 | 119 539 Kč |
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 105 191 Kč |
| Malý kutil s.r.o. | 1 | 97 555 Kč |
| Martina Krzystková | 1 | 86 586 Kč |
| Jana Hrabalová | 1 | 86 581 Kč |
| Lefay s.r.o. | 1 | 80 967 Kč |
| Jaroslav Červený | 1 | 62 340 Kč |
| Zábavné učení, s.r.o. | 1 | 62 245 Kč |
| MEMA Food s.r.o. | 1 | 60 116 Kč |
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 19 | 2 067 796 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 1 251 781 Kč |
| Zemědělství | 4 | 290 265 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 129 187 Kč |
| Leciva | 1 | 82 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Humplík | 5 | 391 750 Kč |
| MCS plus spol. s r.o. | 1 | 293 970 Kč |
| Talent Planet s.r.o. | 1 | 139 498 Kč |
| Ing. Bc. Tomáš Kučera | 2 | 125 420 Kč |
| iSophi Education s.r.o. | 1 | 111 084 Kč |
| FLORA SERVIS GROUP s.r.o. | 1 | 107 327 Kč |
| Eduhracky CZ s.r.o. | 1 | 99 400 Kč |
| Cyrmex, s.r.o. | 1 | 82 500 Kč |
| Petr Wais | 1 | 79 376 Kč |
| MediaDIDA s.r.o. | 1 | 74 287 Kč |
| STREKON A-Z, s.r.o. | 1 | 73 842 Kč |
| Milan Synek | 1 | 73 333 Kč |
| CZECH IMAGE GROUP s.r.o. | 1 | 55 854 Kč |
| D Z M s.r.o. | 1 | 46 092 Kč |
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 19 | 1 753 733 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 17 034 613 Kč |
| Leciva | 34 | 2 886 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 514 687 Kč |
| Nábytek | 4 | 477 726 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 100 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 57 264 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 52 483 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 30 289 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 12 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BENJAMÍN s.r.o. | 2 | 15 933 804 Kč |
| MPL TRADING, spol. s r.o. | 2 | 514 687 Kč |
| Ra-PLfixity s.r.o. | 1 | 404 635 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 170 716 Kč |
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 170 716 Kč |
| STIEFEL EUROCART s.r.o. | 1 | 156 420 Kč |
| Petr Doffek | 2 | 109 879 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 107 100 Kč |
| Bytex s.r.o. | 1 | 96 078 Kč |
| STANYO, s.r.o. | 1 | 87 321 Kč |
| Petr Wais | 1 | 81 070 Kč |
| Cyrmex, s.r.o. | 1 | 81 000 Kč |
| Zábavné učení, s.r.o. | 1 | 76 315 Kč |
| Aumento Livello s.r.o. | 1 | 66 749 Kč |
| STREKON A-Z, s.r.o. | 1 | 62 699 Kč |
| SEVT, a. s. | 2 | 62 669 Kč |
| D Z M s.r.o. | 1 | 61 298 Kč |
| Petr Hynek | 1 | 57 264 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 54 742 Kč |
| NDC ICT Solutions s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FLOSMAN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 24 | 18 184 446 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 170 716 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 34 | 1 832 131 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 1 823 200 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 798 127 Kč |
| Nábytek | 2 | 107 190 Kč |
| IT Hardware | 1 | 92 515 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 65 885 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 63 011 Kč |
| Právní služby | 1 | 62 962 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 62 771 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 51 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 5 | 856 778 Kč |
| Dapp - CHPM, s.r.o. | 4 | 240 465 Kč |
| NDC ICT Solutions s.r.o. | 2 | 155 286 Kč |
| MARTINEK LKW s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Ondřej Wagner | 2 | 118 800 Kč |
| BAUHAUS k.s. | 1 | 73 701 Kč |
| Zábavné učení, s.r.o. | 1 | 72 493 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 1 | 71 889 Kč |
| Bc. Roman Jílek | 1 | 63 011 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 62 962 Kč |
| MERKURIA - ARTES a.s. | 1 | 55 890 Kč |
| Miroslav Marek | 1 | 55 696 Kč |
| D Z M s.r.o. | 1 | 54 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 17 | 1 169 822 Kč |
| Město Pohořelice | 3 | 710 985 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 | 77 893 Kč |
| Jan Světlík | 1 | 67 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 738 749 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 205 700 Kč |
| Nábytek | 1 | 79 691 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 71 053 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 7 | 584 610 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 210 798 Kč |
| MCS plus spol. s r.o. | 1 | 199 989 Kč |
| NDC ICT Solutions s.r.o. | 3 | 131 866 Kč |
| AGROZET České Budějovice, a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 1 | 79 691 Kč |
| D Z M s.r.o. | 1 | 76 917 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 71 053 Kč |
| David Zpěvák | 1 | 62 179 Kč |
| Cyrmex, s.r.o. | 1 | 57 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 12 | 1 095 193 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 1 387 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 12 | 659 363 Kč |
| Kancelář | 1 | 376 110 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 24 857 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 16 | 1 885 224 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 376 110 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 129 199 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 121 863 Kč |
| Potenza Group s.r.o., v likvidaci | 2 | 51 259 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 15 | 1 860 367 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 24 857 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 78 | 7 415 379 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 252 430 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 164 638 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 91 960 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 87 725 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 69 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 8 | 771 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 7 | 701 453 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 69 575 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 6 746 562 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 299 866 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 419 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 419 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 761 | 251 370 952 Kč |
| IT | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 416 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 416 325 Kč |