Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Roman Lebloch
změna 17.09.2020
Pavel Kurtin
změna 21.11.2022
| Založeno | 29.05.2002 |
| IČO | 49156608 |
| Datová schránka | k48mpis |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 22 mil. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
16,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 100 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 193 200 Kč |
| BOBOSPED s.r.o. | 1 | 100 800 Kč |
| Obec Újezd | 2 | 500 Kč |
| SYNOT Gastro CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 5 | 294 500 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 3 | 4 141 510 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 190 236 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 4 810 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rimetal Czechia s.r.o. | 1 | 2 743 070 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 4 | 2 026 320 Kč |
| Pavel Hloušek | 1 | 328 500 Kč |
| Pavel Kolařík | 1 | 114 858 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 114 611 Kč |
| ZLIN FLOOR s.r.o. | 1 | 95 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 75 625 Kč |
| Martin Dynka | 1 | 64 800 Kč |
| BOBOSPED s.r.o. | 1 | 61 600 Kč |
| KOVO ŠMÍD s.r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod | 1 | 3 260 Kč |
| Horský hotel Kyčerka s.r.o. | 1 | 1 550 Kč |
| Obec Újezd | 1 | 0 Kč |
| Solan Trading s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| FLY UNITED s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Dúbrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| František Hrnčiřík | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 20 | 5 683 644 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 060 178 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 512 954 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 300 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 198 831 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 118 400 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 4 | 1 573 132 Kč |
| Robin Bařina | 2 | 352 800 Kč |
| 1 | 295 000 Kč | |
| KDZ, spol. s r.o. | 2 | 198 831 Kč |
| Cleanshop s.r.o. | 1 | 142 387 Kč |
| FLY UNITED s.r.o. | 1 | 118 400 Kč |
| Pavel Hloušek | 1 | 68 511 Kč |
| Michal Zicha | 1 | 50 400 Kč |
| SINNER s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ALIMPEX FOOD a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 12 | 1 226 329 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 060 178 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 512 954 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 8 | 8 305 234 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 1 331 653 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 498 350 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 493 670 Kč |
| IT Hardware | 1 | 199 780 Kč |
| IT | 1 | 174 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 144 365 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 90 221 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 90 221 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 45 | 33 670 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 3 | 883 991 Kč |
| Jana Jandásková | 1 | 493 670 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 373 780 Kč |
| František Hrnčiřík | 2 | 272 500 Kč |
| 1 | 215 350 Kč | |
| Robin Bařina | 2 | 180 442 Kč |
| Ladislav Stružka | 1 | 147 015 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 144 365 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 131 000 Kč |
| System locks s.r.o. | 1 | 106 000 Kč |
| Zdeněk Fiala | 1 | 93 000 Kč |
| MgA. David Plášek | 1 | 50 000 Kč |
| Blanka Lekešová | 1 | 1 000 Kč |
| SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod | 1 | 0 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROJAL spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SINNER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sanytrák s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DANKR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 22 | 2 208 122 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 883 991 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 3 942 281 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 583 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 260 000 Kč |
| Energie | 2 | 153 335 Kč |
| IT Hardware | 2 | 66 756 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 66 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 51 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 3 | 351 603 Kč |
| Zdeněk Fiala | 1 | 260 000 Kč |
| Miloslav Mikulášek | 1 | 191 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 153 335 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 125 000 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| Pavel Kolařík | 1 | 81 000 Kč |
| Lékárna Palma Luhačovice s.r.o. | 1 | 76 000 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 66 756 Kč |
| Miroslav Kadlčík | 1 | 66 000 Kč |
| Kamil Nápravník | 1 | 51 200 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 13 | 1 180 291 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 351 603 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 3 047 818 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 656 153 Kč |
| Energie | 6 | 596 247 Kč |
| Nábytek | 1 | 200 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 198 360 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 170 000 Kč |
| Leciva | 1 | 71 687 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 65 041 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 51 457 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 706 704 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 6 | 544 962 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Zdeněk Fiala | 2 | 177 927 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 135 125 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 116 325 Kč |
| LAMBERGA s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| JSC Group s.r.o. | 1 | 71 687 Kč |
| Pavel Kolařík | 1 | 59 028 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 51 457 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 17 | 2 143 215 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 1 218 000 Kč |
| IT Hardware | 3 | 943 560 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 880 995 Kč |
| Energie | 5 | 437 311 Kč |
| Zemědělství | 1 | 400 450 Kč |
| Kancelář | 2 | 363 944 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 127 897 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alza.cz a.s. | 1 | 720 000 Kč |
| Jana Jandásková | 1 | 400 450 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 363 944 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 4 | 326 105 Kč |
| Libor & Ondra v. o. s. | 2 | 307 711 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 2 | 223 560 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 169 376 Kč |
| LAMBERGA s.r.o. | 1 | 154 997 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 130 776 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 127 897 Kč |
| Jiří Žáček | 1 | 118 135 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 111 206 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 19 | 3 154 157 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 65,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 52 | 35 512 984 Kč |
| IT Hardware | 50 | 10 117 072 Kč |
| Kancelář | 22 | 2 986 110 Kč |
| Práce při dokončování budov | 16 | 2 731 547 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 317 775 Kč |
| Energie | 5 | 60 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KDZ, spol. s r.o. | 4 | 2 800 144 Kč |
| RepasPoint s.r.o. | 3 | 515 760 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 4 | 60 632 Kč |
| CHRISTEC s.r.o. | 1 | 59 895 Kč |
| ARATEC GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Ungerman | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Libor Jahoda | 1 | 0 Kč |
| ALTECH, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 18 | 3 436 431 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 129 | 8 732 674 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 450 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 450 000 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 11 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 311 | 21 006 441 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Luhačovské Zálesí, o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Středisko volného času Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |