Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 28.04.2005 |
| IČO | 49180312 |
| Datová schránka | 7jbkh9y |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 240 smluv za celkem 232 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 1 | 246 761 Kč |
| Odpady | 1 | 246 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 19 244 727 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 5 | 890 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 2 | 19 244 727 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 246 761 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 246 761 Kč |
| RYSPOL a RYSPOL spol. s r.o. | 1 | 246 761 Kč |
| Fresenius Kabi s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 21 473 320 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 000 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 527 880 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 349 076 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 303 114 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 208 200 Kč |
| Potraviny | 1 | 205 700 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 175 578 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 107 644 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 106 577 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 90 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 64 278 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 61 710 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 22 473 320 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 33 | 4 074 340 Kč |
| Středisko služeb školám, Plzeň, Částkova 78 | 1 | 193 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 4 | 22 666 920 Kč |
| Stamed s.r.o. | 6 | 866 969 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 4 | 554 759 Kč |
| NAM system, a.s. | 2 | 342 891 Kč |
| RYSPOL a RYSPOL spol. s r.o. | 1 | 303 114 Kč |
| Václav Kubík | 3 | 276 511 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 205 700 Kč |
| Omega elektro Plzeň, s.r.o. | 1 | 181 607 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 158 000 Kč |
| Jakub Jiruška | 1 | 131 788 Kč |
| HOPA PLZEŇ s.r.o. | 1 | 127 692 Kč |
| JIMI Řemeslný servis s.r.o. | 1 | 122 440 Kč |
| HHW - Hommel Hercules Werkzeughandel CZ/SK, s.r.o. | 1 | 107 644 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 106 577 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 101 562 Kč |
| Jan Kantor | 1 | 90 000 Kč |
| Centrum paliativní péče, z. ú. | 1 | 72 000 Kč |
| JOMA, spol. s r.o. | 1 | 71 596 Kč |
| MetWood s.r.o. | 1 | 65 098 Kč |
| Miroslav Přibek | 1 | 64 000 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 62 684 Kč |
| HZ Plzeň spol. s r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| JPK Servis, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 22 332 959 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 644 859 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 1 928 340 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 525 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 020 074 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 000 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 286 497 Kč |
| Právní služby | 25 | 247 800 Kč |
| Odpady | 1 | 210 294 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 78 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 74 197 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 60 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 23 332 959 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 26 | 10 566 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 4 | 23 332 959 Kč |
| STAVOSAN PLZEŇ s.r.o. | 2 | 5 238 316 Kč |
| Městys Žinkovy | 1 | 1 525 920 Kč |
| Václav Kubík | 5 | 1 338 342 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 745 428 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 286 497 Kč |
| JPK Servis, s.r.o. | 1 | 247 800 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 210 294 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 2 | 209 488 Kč |
| HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o. v likvidaci | 2 | 202 057 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 132 788 Kč |
| Monika Bílá | 1 | 78 000 Kč |
| SKY Trade s.r.o. | 1 | 77 561 Kč |
| Beston EU s.r.o. | 1 | 74 197 Kč |
| Centrum paliativní péče, z. ú. | 1 | 72 000 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 65 200 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| NAM system, a.s. | 1 | 2 323 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 23 213 310 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 5 421 526 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 772 170 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 396 218 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 337 133 Kč |
| Technické služby | 1 | 194 717 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 159 960 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 122 742 Kč |
| Zemědělství | 1 | 71 740 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 985 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 60 500 Kč |
| Potraviny | 1 | 60 500 Kč |
| IT | 1 | 40 873 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 23 213 310 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 33 | 9 546 568 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 3 | 23 213 310 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 5 421 526 Kč |
| AUTOspektrum 2000 s.r.o. | 1 | 707 170 Kč |
| NAM system, a.s. | 2 | 508 252 Kč |
| Stanislav Jiruška | 3 | 329 548 Kč |
| HRDINA a JAKEŠ okna s.r.o. v likvidaci | 1 | 239 698 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 236 430 Kč |
| HOPA PLZEŇ s.r.o. | 1 | 199 635 Kč |
| Profivoda s.r.o. | 1 | 196 734 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 194 717 Kč |
| Martin Sýkora | 2 | 159 537 Kč |
| Václav Skřivan | 1 | 135 743 Kč |
| Vladimír Bajer | 2 | 127 050 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 122 742 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 119 910 Kč |
| Zámečnictví JANSKÝ, s.r.o. | 1 | 112 678 Kč |
| Zahradní sezení s.r.o. | 1 | 88 400 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 78 934 Kč |
| Štěpán Štrobl | 1 | 71 740 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 70 985 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 70 437 Kč |
| Beston EU s.r.o. | 1 | 67 330 Kč |
| AutoESA a.s. | 1 | 65 000 Kč |
| Levná kanalizace s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 40 873 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 18 941 598 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 997 490 Kč |
| Nábytek | 27 | 2 369 901 Kč |
| Telekomunikační služby | 25 | 1 709 601 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 408 396 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 389 457 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 515 030 Kč |
| Odpady | 3 | 494 515 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 301 533 Kč |
| IT | 1 | 222 193 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 119 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 63 800 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 6 | 21 939 088 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 27 | 6 350 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 6 | 21 939 088 Kč |
| FLEA s.r.o. | 1 | 1 389 457 Kč |
| Elektro-tour s.r.o. | 3 | 902 736 Kč |
| Výtahy Line, s.r.o. | 2 | 807 193 Kč |
| Stamed s.r.o. | 4 | 671 887 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 3 | 494 515 Kč |
| K6 s.r.o. | 1 | 439 629 Kč |
| NAM system, a.s. | 1 | 257 601 Kč |
| Roman Novotný | 1 | 253 156 Kč |
| Marek Dlouhý | 2 | 224 133 Kč |
| 1 | 222 193 Kč | |
| Pavel Kocanda | 1 | 172 404 Kč |
| Miroslav Tafat | 1 | 133 505 Kč |
| Ing. Jan Laier | 1 | 128 369 Kč |
| MOPIS s.r.o. | 1 | 119 500 Kč |
| DADKA VRACOV s.r.o. | 1 | 70 655 Kč |
| Diakonická akademie s.r.o. | 1 | 63 800 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Dražka | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 18 160 360 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 3 363 179 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 928 755 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 25 | 2 293 100 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 304 387 Kč |
| IT | 2 | 568 024 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 337 990 Kč |
| Technické služby | 2 | 231 040 Kč |
| Odpady | 1 | 125 894 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 76 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 18 160 360 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 16 | 9 122 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 4 | 18 160 360 Kč |
| Václav Skřivan | 1 | 2 069 887 Kč |
| Městys Žinkovy | 2 | 1 899 810 Kč |
| TERMGLOBAL s.r.o. | 1 | 1 463 369 Kč |
| FLEA s.r.o. | 1 | 1 304 387 Kč |
| INTERSEKCE s.r.o. | 1 | 576 981 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 434 874 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 3 | 356 934 Kč |
| Miroslav Tafat | 1 | 337 990 Kč |
| Roman Novotný | 1 | 281 888 Kč |
| business communication s.r.o. | 1 | 133 150 Kč |
| Jan Kantor | 1 | 133 100 Kč |
| Diakonická akademie s.r.o. | 1 | 76 000 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 54 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 74 | 1 123 704 450 Kč |
| Sociální služby | 3 | 17 376 306 Kč |
| Potraviny | 145 | 15 130 364 Kč |
| Technické služby | 73 | 10 229 368 Kč |
| Školení a kurzy | 98 | 6 963 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 25 | 5 114 049 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 252 264 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 1 547 590 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 080 000 Kč |
| IT | 2 | 494 270 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 184 130 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 175 087 Kč |
| Odpady | 1 | 112 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 17 790 300 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 19 | 6 944 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 5 | 17 790 300 Kč |
| Václav Skřivan | 2 | 4 139 774 Kč |
| TERMGLOBAL s.r.o. | 1 | 1 080 000 Kč |
| Eliška Válková | 1 | 435 600 Kč |
| Stanislav Kovář | 2 | 224 980 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 184 130 Kč |
| SUCOM PRODUCTION s.r.o. | 1 | 175 087 Kč |
| Diakonická akademie s.r.o. | 2 | 152 000 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 2 | 123 331 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 117 249 Kč |
| ContAudit s.r.o. | 2 | 66 550 Kč |
| Workpress Aviation s.r.o. | 1 | 64 886 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 1 | 61 952 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 58 670 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 291 | 379 756 305 Kč |
| Sociální služby | 3 | 15 739 588 Kč |
| Zemědělství | 25 | 1 911 052 Kč |
| Čisticí výrobky | 25 | 1 865 707 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 084 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 252 938 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 136 565 Kč |
| Odpady | 1 | 86 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 15 739 588 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 14 | 3 922 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 3 | 15 739 588 Kč |
| Václav Skřivan | 2 | 1 202 593 Kč |
| TERMGLOBAL s.r.o. | 1 | 1 084 000 Kč |
| GEKON, spol. s r.o. | 2 | 491 260 Kč |
| FAST ČR, a.s. | 1 | 261 999 Kč |
| SKY Trade s.r.o. | 2 | 252 938 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 204 999 Kč |
| ARBOCOM s.r.o. | 1 | 189 292 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 86 975 Kč |
| 2P SERVIS s.r.o. | 1 | 84 975 Kč |
| CODACO ELECTRONIC s.r.o. | 1 | 63 095 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 146 | 32 568 959 Kč |
| Odpady | 193 | 30 718 371 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 292 280 Kč |
| Sociální služby | 5 | 764 562 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 348 480 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 116 160 Kč |
| Telco | 1 | 114 415 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 10 | 2 766 993 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 764 562 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERMGLOBAL s.r.o. | 1 | 1 292 280 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 6 | 764 562 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 760 325 Kč |
| Eliška Válková | 2 | 464 640 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 1 | 114 415 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 80 828 Kč |
| Profi Špiller, s.r.o. | 2 | 54 505 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 433 | 91 915 872 Kč |
| Sociální služby | 4 | 22 795 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 1 326 597 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 88 935 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 22 795 800 Kč |
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 6 | 1 756 946 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková orgnizace | 7 | 22 795 800 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 1 | 731 082 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 455 515 Kč |
| JOMA, spol. s r.o. | 1 | 341 414 Kč |
| Pavel Velíšek | 1 | 140 000 Kč |
| Mach Václav, Ing. | 1 | 88 935 Kč |
| TERMGLOBAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |