Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 49207261 |
| Datová schránka | b3anw4m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 860 smluv za celkem 436 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 576 323 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 52 029 273 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 6 | 1 541 809 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 52 029 273 Kč |
| ELEKTRO KT GROUP s.r.o. | 2 | 576 323 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 342 745 Kč |
| SHADOWLINE s.r.o. | 1 | 274 036 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 245 933 Kč |
| LINAKO Klatovy s.r.o. | 1 | 102 773 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 47 756 964 Kč |
| Sociální péče | 131 | 7 554 604 Kč |
| IT | 1 | 3 223 585 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 320 045 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 897 336 Kč |
| Nábytek | 1 | 305 967 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 47 634 440 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 34 | 13 598 578 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 114 | 302 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 116 | 47 936 725 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 3 223 585 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 1 320 045 Kč |
| Stamed s.r.o. | 3 | 1 094 605 Kč |
| Koupelny Šota s.r.o. | 2 | 1 022 052 Kč |
| JS KOMPLET s.r.o. | 1 | 891 469 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 794 896 Kč |
| KLIMEX - N vzduchotechnika, s.r.o. | 2 | 616 374 Kč |
| ATELIER U5 s.r.o. | 1 | 556 600 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 529 544 Kč |
| Přemysl Šlechta | 3 | 456 085 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 451 772 Kč |
| ALFASTAV, spol. s r.o. | 1 | 367 232 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 2 | 362 492 Kč |
| Frančík s.r.o. | 1 | 342 438 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 338 972 Kč |
| MONDENA s. r. o. | 1 | 309 187 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 234 900 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 139 572 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 1 | 122 524 Kč |
| Sociální agentura, o.p.s. | 1 | 122 500 Kč |
| NanoFlow s.r.o. | 1 | 101 513 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 1 | 101 380 Kč |
| BIS, a. s. | 1 | 98 840 Kč |
| HASAP Consulting, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 48 472 273 Kč |
| Sociální péče | 108 | 6 617 257 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 083 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 863 619 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 817 527 Kč |
| Odpady | 1 | 511 667 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 193 140 Kč |
| Nábytek | 1 | 184 246 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 36 | 172 441 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 172 425 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 815 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 48 472 273 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 34 | 9 931 455 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 122 | 503 008 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 0 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 50 720 000 Kč |
| Sociální péče | 38 | 8 799 297 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 5 298 501 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 96 | 877 690 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 649 800 Kč |
| Leciva | 2 | 546 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 261 360 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 189 102 Kč |
| IT Hardware | 1 | 138 990 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 90 834 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 50 720 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 52 | 15 973 800 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 114 | 1 058 501 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 90 834 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
82 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 70,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 22 | 40 989 839 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 491 695 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 654 307 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 234 763 Kč |
| Leciva | 2 | 640 500 Kč |
| Odpady | 1 | 448 704 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 351 625 Kč |
| Telco | 1 | 168 474 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 145 200 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 111 440 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 32 640 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 78 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 45 030 843 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 34 | 9 238 344 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 78 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 83 | 45 030 843 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 1 654 307 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 5 | 1 353 589 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 1 | 1 234 763 Kč |
| Stamed s.r.o. | 3 | 679 150 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 2 | 623 175 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 2 | 602 352 Kč |
| HITEL s.r.o. | 3 | 472 161 Kč |
| Cestovní kancelář BUS TOUR - FOLTÝNOVÁ s.r.o. | 3 | 463 890 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 448 704 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 371 000 Kč |
| AUTO NEJDL s.r.o. | 1 | 351 625 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 271 860 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 1 | 269 500 Kč |
| T O P I Klatovy, spol. s r.o. | 1 | 164 793 Kč |
| United Networks SE | 1 | 145 200 Kč |
| ELEKTRO KT GROUP s.r.o. | 1 | 99 636 Kč |
| Václav Bárta | 1 | 32 640 Kč |
| MUDr. Petr Rajal s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 39 740 708 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 21 | 5 466 780 Kč |
| Sociální péče | 34 | 2 903 353 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 502 222 Kč |
| Leciva | 2 | 724 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 33 759 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 42 128 152 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 24 | 4 015 470 Kč |
| Město Klatovy | 8 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 34 | 42 128 152 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 508 173 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 2 | 462 778 Kč |
| ALFASTAV, spol. s r.o. | 2 | 447 263 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 376 000 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 373 430 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 2 | 368 259 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 3 | 334 105 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 1 | 241 639 Kč |
| BEZPO Plzeň s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| Sociální agentura, o.p.s. | 2 | 181 170 Kč |
| Kimberly-Clark, s.r.o. | 1 | 166 980 Kč |
| artVantage s.r.o. | 1 | 95 779 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 95 633 Kč |
| Přemysl Šlechta | 1 | 90 921 Kč |
| ELEKTRO KT GROUP s.r.o. | 1 | 33 759 Kč |
| Lenka Nová | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 35 549 956 Kč |
| Sociální péče | 17 | 3 429 026 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 22 | 2 339 000 Kč |
| Leciva | 2 | 510 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 480 641 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 21 | 341 510 Kč |
| Kancelář | 1 | 335 230 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 206 640 Kč |
| IT | 1 | 164 899 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 93 170 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 35 549 956 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 32 | 5 123 166 Kč |
| Město Klatovy | 10 | 511 850 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 13 | 36 061 806 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 3 | 741 359 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 2 | 480 641 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 3 | 468 579 Kč |
| ELEKTRO KT GROUP s.r.o. | 2 | 404 478 Kč |
| Stanislav Smola | 1 | 356 338 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 2 | 336 170 Kč |
| JIKOS servis, s.r.o. | 1 | 335 230 Kč |
| Pavel Schamberger | 1 | 298 489 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 267 000 Kč |
| Koupelny Šota s.r.o. | 1 | 241 310 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 2 | 233 805 Kč |
| Přemysl Šlechta | 1 | 190 128 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 164 899 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 148 816 Kč |
| K6 s.r.o. | 1 | 135 923 Kč |
| Cestovní kancelář BUS TOUR - FOLTÝNOVÁ s.r.o. | 2 | 110 200 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 105 300 Kč |
| František Vávra | 1 | 104 500 Kč |
| VITDO PRAKTIK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Petr Rajal s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Václav Bárta | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Jana Srbová | 1 | 0 Kč |
| Lenka Nová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 61 | 37 455 492 Kč |
| Sociální služby | 2 | 31 687 442 Kč |
| Odpady | 61 | 19 416 314 Kč |
| IT Hardware | 62 | 12 819 022 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 43 | 7 966 500 Kč |
| Sociální péče | 17 | 2 432 299 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 640 880 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 600 223 Kč |
| Kancelář | 1 | 340 020 Kč |
| Leciva | 2 | 324 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 295 000 Kč |
| IT | 2 | 154 614 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 154 512 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 135 399 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 100 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 71 400 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 31 687 442 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 35 | 11 188 185 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 154 512 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 135 399 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 6 | 31 977 353 Kč |
| Šumavské vodovody a kanalizace a.s. | 3 | 4 518 000 Kč |
| AUTO NEJDL s.r.o. | 2 | 1 076 452 Kč |
| K6 s.r.o. | 1 | 640 880 Kč |
| Koupelny Šota s.r.o. | 2 | 471 450 Kč |
| Miroslav Kříž | 2 | 431 000 Kč |
| KINETIC KT spol. s r.o. | 2 | 426 402 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 2 | 408 664 Kč |
| ELEKTRO KT GROUP s.r.o. | 1 | 348 359 Kč |
| JIKOS servis, s.r.o. | 1 | 340 020 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 305 801 Kč |
| Pavel Schamberger | 1 | 299 830 Kč |
| HITEL s.r.o. | 1 | 251 864 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 2 | 250 000 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 211 430 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 208 895 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 174 000 Kč |
| Sociální agentura, o.p.s. | 2 | 159 400 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 154 614 Kč |
| Clarios Plastics Czech spol. s r.o. | 1 | 117 335 Kč |
| Přemysl Šlechta | 1 | 108 708 Kč |
| LINAKO Klatovy s.r.o. | 1 | 81 193 Kč |
| PRONIX s.r.o. | 1 | 70 322 Kč |
| ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. | 1 | 67 766 Kč |
| Spoteee s.r.o. | 1 | 65 800 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 82 | 71 177 070 Kč |
| Sociální služby | 6 | 29 452 218 Kč |
| Pojišťovací služby | 81 | 26 513 250 Kč |
| Sociální péče | 19 | 3 452 791 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 283 348 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 351 510 Kč |
| Leciva | 2 | 322 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 229 327 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 169 400 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 71 400 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 6 | 29 452 218 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 35 | 8 161 912 Kč |
| Město Klatovy | 3 | 145 327 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 9 | 29 597 545 Kč |
| HITEL s.r.o. | 1 | 2 700 660 Kč |
| OTIS a.s. | 2 | 582 688 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 3 | 559 443 Kč |
| Koupelny Šota s.r.o. | 2 | 549 520 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 2 | 426 765 Kč |
| JIKOS servis, s.r.o. | 1 | 328 890 Kč |
| Miroslav Kříž | 2 | 313 000 Kč |
| Mgr. Pavel Voráč | 2 | 246 000 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 2 | 242 380 Kč |
| Antonín Fukal | 1 | 236 673 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 208 460 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 1 | 185 227 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 185 130 Kč |
| Stanislav Kopecký | 1 | 182 896 Kč |
| Edolo s.r.o. | 2 | 169 400 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 163 350 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 139 366 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Přemysl Šlechta | 1 | 112 766 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 112 350 Kč |
| LINAKO Klatovy s.r.o. | 1 | 90 892 Kč |
| Klub Křišťál, z.s. v likvidaci | 1 | 84 000 Kč |
| Sedláček s.r.o. | 1 | 83 417 Kč |
| Sociální agentura, o.p.s. | 1 | 71 400 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 67 240 Kč |
| MUDr. Petr Rajal s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 266 | 2 157 893 763 Kč |
| Stavebnictví | 181 | 166 704 336 Kč |
| Leciva | 242 | 61 646 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 322 | 21 002 632 Kč |
| Sociální služby | 2 | 17 104 327 Kč |
| Kancelář | 41 | 13 596 610 Kč |
| Ostraha objektů | 62 | 6 972 240 Kč |
| Telco | 21 | 3 765 150 Kč |
| Sociální péče | 21 | 3 075 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 41 | 2 927 400 Kč |
| Telekomunikační služby | 41 | 2 904 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 201 540 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 196 870 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 539 Kč |
| Zdravotní péče | 102 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 41 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 17 104 327 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 41 | 5 154 214 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 145 539 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 19 200 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 0 Kč |