Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 26.04.2005 |
| IČO | 49207300 |
| Datová schránka | r72urec |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 267 smluv za celkem 313 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 24 400 000 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 10 | 1 822 092 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 54 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 3 | 24 454 000 Kč |
| SORTIMOPRIMO s.r.o. | 2 | 529 861 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 3 | 524 243 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 289 831 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 202 070 Kč |
| MIRESTA s.r.o. | 2 | 157 287 Kč |
| SEMILEAS, a. s. | 1 | 118 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 21 239 970 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 7 331 414 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 1 901 164 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 892 058 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 828 299 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 505 659 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 236 095 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 201 969 Kč |
| Sociální služby | 3 | 198 900 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 133 100 Kč |
| IT Hardware | 1 | 105 675 Kč |
| IT | 1 | 84 640 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 65 340 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 64 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 21 438 870 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 48 | 16 030 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 4 | 21 438 870 Kč |
| EKO-CHEMO-KOMPLEX s.r.o. | 1 | 3 026 258 Kč |
| INVEST MADE s.r.o. | 3 | 2 931 423 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 6 | 1 953 986 Kč |
| SBS "IVA" J&J s.r.o. | 2 | 1 901 164 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 4 | 1 212 009 Kč |
| Stamed s.r.o. | 4 | 960 951 Kč |
| SORTIMOPRIMO s.r.o. | 4 | 710 688 Kč |
| REFLOT s.r.o. | 4 | 677 275 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 2 | 386 455 Kč |
| DAPOTUR s.r.o. | 2 | 343 525 Kč |
| Lukáš März | 1 | 246 075 Kč |
| FLEA s.r.o. | 1 | 236 156 Kč |
| Podlahové krytiny PN s.r.o. | 1 | 199 760 Kč |
| JIKOS Klatovy, s.r.o. | 1 | 197 098 Kč |
| Mevra computers s.r.o. | 2 | 190 315 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 2 | 173 146 Kč |
| ATELIER U5 s.r.o. | 2 | 157 300 Kč |
| Požární bezpečnost staveb s.r.o. | 2 | 133 100 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 110 975 Kč |
| SOBOTKA OKNA s.r.o. | 1 | 77 349 Kč |
| HZ Plzeň spol. s r.o. | 1 | 65 340 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 26 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 8 797 663 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 4 466 198 Kč |
| Stroje a zařízení | 10 | 1 975 056 Kč |
| Technické služby | 2 | 742 795 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 3 | 666 232 Kč |
| IT | 1 | 650 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 434 390 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 146 289 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 499 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 26 200 000 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 48 | 18 558 606 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 4 | 26 200 000 Kč |
| INVEST MADE s.r.o. | 4 | 2 550 624 Kč |
| Zaizolujemto s.r.o. | 3 | 2 431 708 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 2 | 1 980 806 Kč |
| ENERGO-ŠTAIF, s.r.o. | 1 | 1 969 542 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 5 | 1 941 766 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 7 | 1 894 953 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 2 | 838 228 Kč |
| Kubečka Chlazení Klimatizace s.r.o. | 2 | 742 795 Kč |
| Ing. Tomáš Barhoň | 2 | 714 269 Kč |
| REFLOT s.r.o. | 5 | 704 719 Kč |
| FLEA s.r.o. | 2 | 673 646 Kč |
| Stamed s.r.o. | 3 | 612 111 Kč |
| ANS - STŘECHA s.r.o. | 3 | 497 761 Kč |
| SORTIMOPRIMO s.r.o. | 1 | 305 056 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 177 456 Kč |
| JIKOS Klatovy, s.r.o. | 1 | 155 750 Kč |
| Software production s.r.o. | 1 | 150 282 Kč |
| DOUBLE ENERGY s.r.o. | 1 | 137 456 Kč |
| Jan Kuželík | 1 | 79 179 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 499 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 31 800 000 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 5 911 225 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 582 221 Kč |
| Nábytek | 1 | 193 018 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 142 232 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 83 471 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 80 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 75 625 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 74 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 31 800 000 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 22 | 9 819 330 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 4 | 31 880 000 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 5 | 3 571 375 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 3 | 1 290 809 Kč |
| FLEA s.r.o. | 1 | 1 104 951 Kč |
| KETNET s.r.o. | 1 | 1 072 030 Kč |
| X-mode, s.r.o. | 1 | 643 921 Kč |
| K3 KT s.r.o. | 2 | 541 143 Kč |
| Podlahové krytiny PN s.r.o. | 1 | 275 114 Kč |
| Jan PREXL - Truhlářství | 1 | 264 500 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 250 183 Kč |
| Kubečka Chlazení Klimatizace s.r.o. | 1 | 236 544 Kč |
| Zámečnictví Dvořáček s.r.o. | 1 | 193 018 Kč |
| HITEL s.r.o. | 1 | 142 232 Kč |
| CANON CZ s.r.o. | 1 | 83 471 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 75 625 Kč |
| ARBORISTÉ s.r.o. | 1 | 74 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 19 514 580 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 11 959 486 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 25 | 5 918 692 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 012 580 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 276 886 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 032 873 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 433 412 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 252 750 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 6 | 24 527 160 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 17 | 18 770 890 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 19 | 24 527 160 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 5 | 14 375 650 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 952 688 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 3 | 908 034 Kč |
| X-mode, s.r.o. | 1 | 588 835 Kč |
| ST KLIMA, s.r.o. | 1 | 572 700 Kč |
| Stamed s.r.o. | 3 | 533 439 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 360 145 Kč |
| JIKOS CZ, s.r.o. | 1 | 252 750 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 226 648 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 22 009 392 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 13 405 123 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 864 198 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 154 844 Kč |
| IT | 1 | 81 544 Kč |
| Kancelář | 1 | 81 264 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 22 009 392 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 14 | 15 961 994 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 5 | 22 009 392 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 3 | 12 825 905 Kč |
| JPS Optimum, s.r.o. | 1 | 1 205 576 Kč |
| ELESTAV MONT s.r.o. | 2 | 921 918 Kč |
| Adestik s.r.o. | 1 | 387 200 Kč |
| Stamed s.r.o. | 3 | 236 108 Kč |
| Giraffe facility s.r.o. | 1 | 134 298 Kč |
| INVEST TEL, s.r.o. | 1 | 85 238 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 84 206 Kč |
| Software production s.r.o. | 1 | 81 544 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 20 412 864 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 831 141 Kč |
| Energie | 1 | 1 344 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 687 378 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 561 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 368 957 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 127 050 Kč |
| IT | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 20 781 821 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 16 | 5 826 434 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 5 | 20 781 821 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 5 | 2 045 375 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 1 344 000 Kč |
| AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. | 1 | 561 000 Kč |
| HITEL s.r.o. | 1 | 557 520 Kč |
| AAA Střechy a Stavby s.r.o. | 1 | 310 500 Kč |
| X-mode, s.r.o. | 1 | 290 214 Kč |
| MONDENA s. r. o. | 1 | 185 052 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 129 858 Kč |
| DISCEDA s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| PV CAR-CZ s.r.o. | 1 | 119 835 Kč |
| WPA NANO Technologies s.r.o. | 1 | 85 850 Kč |
| Software production s.r.o. | 1 | 70 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 209 | 67 077 111 Kč |
| Sociální služby | 1 | 19 200 000 Kč |
| IT | 33 | 7 161 092 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 4 838 382 Kč |
| Energie | 1 | 1 098 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 600 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 421 230 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 299 112 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 154 512 Kč |
| Telekomunikační služby | 9 | 140 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 19 200 000 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 18 | 7 539 706 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 154 512 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 2 | 19 354 512 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 1 733 050 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 3 | 1 235 571 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 1 098 200 Kč |
| VODOSPOL s. r. o. | 2 | 600 000 Kč |
| JPS Optimum, s.r.o. | 1 | 537 482 Kč |
| X-mode, s.r.o. | 1 | 454 227 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 421 230 Kč |
| HITEL s.r.o. | 2 | 393 711 Kč |
| THERMOLUFT KT s.r.o. | 1 | 332 305 Kč |
| ATELIER U5 s.r.o. | 1 | 299 112 Kč |
| AAA Střechy a Stavby s.r.o. | 1 | 152 036 Kč |
| Data-Ing, s.r.o. | 1 | 140 152 Kč |
| DOUBLE ENERGY s.r.o. | 1 | 72 450 Kč |
| Software production s.r.o. | 1 | 70 180 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 41 | 422 642 060 Kč |
| Sociální služby | 5 | 15 286 070 Kč |
| Kancelář | 9 | 718 280 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 565 032 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 91 113 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 15 286 070 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 10 | 7 789 912 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 6 | 15 286 070 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 5 | 7 396 651 Kč |
| SET PROJEKT spol. s r.o. | 1 | 91 113 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 87 300 Kč |
| Miroslav Bulín | 1 | 76 680 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 70 000 Kč |
| 3lobit, o.z. odštěpný závod | 1 | 68 168 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 41 | 16 980 590 Kč |
| Sociální služby | 3 | 13 365 966 Kč |
| Průmyslové stroje | 33 | 11 185 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 6 871 560 Kč |
| Energie | 1 | 980 888 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 116 142 Kč |
| Právní služby | 1 | 90 666 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 122 | 3 992 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 13 365 966 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 9 | 8 848 449 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace | 5 | 13 365 966 Kč |
| LS stavby s.r.o. | 1 | 6 871 560 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 980 888 Kč |
| SBS "IVA" J&J s.r.o. | 1 | 535 181 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 1 | 198 012 Kč |
| ATELIER U5 s.r.o. | 1 | 116 142 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 90 666 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |