Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.10.1993 |
| IČO | 49451251 |
| Datová schránka | 2nky9b2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 133 smluv za celkem 581 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 49 179 928 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 11 088 440 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 8 100 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 7 172 154 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 3 224 650 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 020 717 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 3 | 450 483 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 2 | 170 120 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 18 | 80 527 492 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,97 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 96 792 034 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 17 085 200 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 1 307 103 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 595 433 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 243 561 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 242 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 2 | - 1 610 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 38 841 931 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 5 | 24 285 947 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 17 085 200 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 26 | 14 373 800 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 11 | 9 617 794 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 8 203 800 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 2 | 3 371 090 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 3 | 1 307 103 Kč |
| TS a.s. | 1 | 866 747 Kč |
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 2 | 242 000 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | - 311 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 67 | 117 950 502 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 8 591 373 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 153 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 7 454 683 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 4 | 1 289 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 10 | 8 744 574 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 104 188 234 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 101 879 822 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 2 308 412 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 118 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 6 | 104 306 814 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 66 359 015 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 61 891 241 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 361 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 59 465 740 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 1 847 605 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 | 577 896 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 3 | 361 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 8 | 62 252 523 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 73 | 37 366 455 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 35 091 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 62 680 092 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 681 744 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 5 | 63 361 836 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 124 538 011 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 124 029 811 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 508 200 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 1 | 93 890 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 8 | 124 631 901 Kč |
| STRABAG a.s. | 3 | 93 785 531 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 665 389 Kč |
| Úklidové služby | 25 | - 19 241 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 592 416 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 2 | 224 808 Kč |
| Technické služby města Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 5 | 901 924 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 70 772 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 64 220 096 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 6 552 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 10 | 70 772 583 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 842 | 6 030 681 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 2 | 312 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAT s.r.o. | 2 | 312 253 Kč |