Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Dobrovolný svazek obcí.
| Založeno | 01.10.1993 |
| IČO | 49458892 |
| Datová schránka | xbpmmvw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 944 smluv za celkem 6 mld. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
64 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
21,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 218 581 143 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 73 023 873 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 093 300 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 574 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 480 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 42 | 551 828 493 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 5 | 73 023 873 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 3 480 449 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 307 831 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 52 | 628 640 646 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 228 576 706 Kč |
| IDPS s.r.o. | 1 | 228 576 706 Kč |
| Obec Střelice | 1 | 158 245 412 Kč |
| VHS plus, spol. s r.o. | 7 | 62 921 620 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 5 | 43 321 894 Kč |
| Obec Nebovidy | 1 | 35 165 647 Kč |
| Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. | 1 | 9 003 429 Kč |
| Technické služby CZ s.r.o. | 3 | 4 923 489 Kč |
| VEGAspol v.o.s. | 6 | 1 815 000 Kč |
| AP INVESTING, s.r.o. | 1 | 1 742 400 Kč |
| Zero Emission Consulting s.r.o. | 2 | 1 700 050 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 3 | 1 419 330 Kč |
| JAMYR BEST s.r.o. | 3 | 1 292 875 Kč |
| Obec Troubsko | 1 | 574 750 Kč |
| Obec Popůvky | 1 | 574 750 Kč |
| Obec Újezd u Rosic | 1 | 411 931 Kč |
| LB projekt s.r.o. | 1 | 350 900 Kč |
| Ing. Luděk Halaš | 1 | 121 000 Kč |
| VHZ-DIS, spol. s r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. | 1 | 72 661 Kč |
| Ing. Vladislav Kališ | 1 | 72 600 Kč |
| Obec Hvozdec | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 64 | 335 085 570 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 8 887 208 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 8 226 676 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 963 697 Kč |
| Konzultace a poradenství | 4 | 877 250 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 518 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 229 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 145 200 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 101 640 Kč |
| Zemědělství | 1 | 83 901 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 62 642 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 3 | - 13 358 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 113 | 568 310 225 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 84 985 835 Kč |
| Město Rosice | 1 | 28 502 203 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 3 | 678 337 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 76 635 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 72 600 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 66 986 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 62 642 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | - 13 216 261 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 58 | 1 108 643 541 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 23 858 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 8 063 440 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 738 162 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 259 908 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 199 650 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 750 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 93 | 749 211 177 Kč |
| Město Rosice | 2 | 399 263 880 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 23 358 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 500 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 158 147 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 0 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 54 | 257 280 387 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 4 890 820 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 2 000 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 450 213 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 290 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 222 727 Kč |
| Zemědělství | 1 | 108 743 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 82 812 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 76 | 580 617 015 Kč |
| Město Rosice | 3 | 13 272 852 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 2 000 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 4 | 409 180 Kč |
| Technické služby města Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 177 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 67 | 682 916 064 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 99 633 606 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 16 499 397 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 7 969 192 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 268 750 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 1 045 803 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 650 980 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 250 044 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 83 853 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 7 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 102 | 1 086 207 959 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 70 062 606 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 29 571 000 Kč |
| Město Ivančice | 3 | 2 025 147 Kč |
| Město Rosice | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 503 332 936 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 88 500 149 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 71 243 749 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 10 106 743 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 7 252 588 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 290 078 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 484 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 137 940 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 77 | 542 766 070 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 142 487 498 Kč |
| Jihomoravský kraj | 4 | 17 397 728 Kč |
| Město Rosice | 1 | 3 213 222 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 722 806 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 100 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,95 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 53 | 340 651 643 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 9 257 105 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 8 737 198 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 832 010 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 1 125 300 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 75 020 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 62 841 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 77 | 344 224 572 Kč |
| Město Rosice | 3 | 18 785 000 Kč |
| Město Ivančice | 2 | 5 100 044 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 62 841 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 280 521 798 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 17 975 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 17 796 971 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 6 063 673 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 968 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 527 827 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 459 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 400 111 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 101 640 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 79 | 298 581 114 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 18 091 160 Kč |
| Město Ivančice | 2 | 17 796 971 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 84 700 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 61 710 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 0 Kč |
| Město Rosice | 1 | 0 Kč |
| Obec Moravské Bránice | 1 | 0 Kč |
| STOS-BH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 69 | 338 178 357 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 90 000 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 5 289 170 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 364 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 688 304 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 498 186 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 435 600 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 215 985 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 193 056 Kč |
| Právní služby | 1 | 117 370 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 13 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 117 | 405 379 757 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 6 | 135 000 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 1 364 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 106 238 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 88 342 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 35 081 448 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 10 337 030 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 013 998 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 191 180 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 138 182 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 92 880 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 72 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 64 229 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 50 | 46 868 065 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 363 800 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 4 | 741 972 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 211 750 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 101 199 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 9 | 0 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLAS CZ, a.s. | 5 | 22 001 424 Kč |
| KONEKO, spol. s r.o. | 6 | 9 597 720 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 22 | 7 217 581 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 9 | 6 561 685 Kč |
| VHS plus, spol. s r.o. | 7 | 2 570 311 Kč |
| VHS Břeclav s.r.o. | 1 | 2 257 469 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 650 198 Kč |
| PROJEKTY VODAM s.r.o. | 4 | 678 810 Kč |
| AQUA PROCON s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Ing. Zbyněk Aldorf, Ph.D. | 1 | 191 785 Kč |
| INTEZA advice a.s. | 2 | 191 180 Kč |
| Ing. Miroslav Bém | 1 | 187 550 Kč |
| JV PROJEKT VH s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 178 286 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 174 767 Kč |
| Rakušan Jaroslav, Ing. | 1 | 72 600 Kč |
| AP INVESTING, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 64 229 Kč |
| Obec Omice | 1 | 0 Kč |
| Ing. Petr Řídký | 1 | 0 Kč |
| Unisavers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 0 Kč |