Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 08.12.1993 |
| IČO | 49466631 |
| Datová schránka | yd7xdgp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 240 smluv za celkem 41 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
10,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 400 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 219 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mgr. Róbert Slávik | 1 | 400 000 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 219 520 Kč |
| Salesiánský klub mládeže, z. s. Dům Ignáce Stuchlého | 2 | 194 180 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 167 930 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 107 360 Kč |
| RYWA s.r.o. | 1 | 76 448 Kč |
| Ekofarma Jalový dvůr, z.s. | 1 | 61 161 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 8 | 1 226 599 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 19 | 3 190 830 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 442 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 370 650 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 322 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYWA s.r.o. | 3 | 928 053 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 442 000 Kč |
| Rostislav Šťastný | 1 | 370 650 Kč |
| Mgr. Róbert Slávik | 3 | 357 600 Kč |
| Kovix Group s.r.o. | 1 | 322 000 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 1 | 272 540 Kč |
| HUA HUA ARCHITECTS s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 205 000 Kč |
| Michal Kos | 1 | 199 000 Kč |
| Beskyd Hotel Trojanovice s.r.o. | 1 | 134 400 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 1 | 124 200 Kč |
| 1 | 119 911 Kč | |
| ABC CYKLOSPORT s.r.o. | 1 | 111 771 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 110 553 Kč |
| EDUkační LABoratoř, z. s. | 1 | 110 000 Kč |
| Salesiánský klub mládeže, z. s. Dům Ignáce Stuchlého | 1 | 95 760 Kč |
| CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. | 1 | 81 214 Kč |
| T-WOOD s.r.o. | 1 | 61 561 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 22 | 4 285 793 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 4 198 804 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 394 616 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 247 000 Kč |
| IT | 1 | 217 074 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 130 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 127 195 Kč |
| Nábytek | 1 | 86 217 Kč |
| IT Hardware | 1 | 65 122 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní zájezdy, s.r.o. | 2 | 1 386 720 Kč |
| Mgr. Róbert Slávik | 4 | 481 700 Kč |
| CA SLÁVIK s.r.o. | 3 | 475 200 Kč |
| RYWA s.r.o. | 3 | 381 148 Kč |
| Kovix Group s.r.o. | 1 | 348 800 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 2 | 247 000 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 2 | 220 628 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 1 | 202 511 Kč |
| Michal Kos | 1 | 191 392 Kč |
| FADINGER s.r.o. | 1 | 171 190 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 159 708 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 159 170 Kč |
| Dětská skupina Beránek, z.s. | 1 | 130 000 Kč |
| Soňa Horáková | 1 | 130 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 127 195 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 1 | 122 200 Kč |
| AbiiCom CZ s.r.o. | 1 | 103 320 Kč |
| Poslední míle s.r.o. | 1 | 95 904 Kč |
| PENZION ZUBR s.r.o. | 1 | 91 760 Kč |
| Salesiánský klub mládeže, z. s. Dům Ignáce Stuchlého | 1 | 90 730 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 84 752 Kč |
| GOZ GASTRO s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 30 | 5 219 028 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 247 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 486 600 Kč |
| Školení a kurzy | 20 | 2 454 217 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 023 660 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 474 750 Kč |
| Právní služby | 1 | 300 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 228 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 147 324 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 55 708 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 34 | 0 Kč |
| Energie | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 5 486 600 Kč |
| SUBTECH, s.r.o. | 1 | 1 023 660 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 3 | 479 710 Kč |
| Mgr. Róbert Slávik | 2 | 419 500 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 7 | 317 050 Kč |
| Jan Rybín | 1 | 306 000 Kč |
| GIBILAN s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 1 | 275 000 Kč |
| RYWA s.r.o. | 2 | 212 324 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 175 000 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 1 | 144 000 Kč |
| FADINGER s.r.o. | 1 | 136 224 Kč |
| Michal Kos | 1 | 130 000 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 128 500 Kč |
| Zdeněk Pospíšil | 1 | 118 620 Kč |
| LED-PRO, s.r.o. | 1 | 116 886 Kč |
| Salesiánský klub mládeže, z. s. Dům Ignáce Stuchlého | 1 | 110 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 99 976 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 99 000 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 1 | 89 676 Kč |
| Lukáš Zemánek | 1 | 80 000 Kč |
| PJB SERVIS, s.r.o. | 1 | 67 645 Kč |
| Křemešnický hotel s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 55 708 Kč |
| ÚSOVSKO FOOD a.s. | 1 | 24 140 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 30 | 10 143 169 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 228 000 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 2 | 89 050 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 2 | 0 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 34 | 12 301 001 Kč |
| Školení a kurzy | 21 | 4 735 030 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 299 650 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 287 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 1 | 1 204 173 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 2 | 949 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 622 606 Kč |
| PJB SERVIS, s.r.o. | 3 | 350 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 299 650 Kč |
| RYWA s.r.o. | 2 | 200 428 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 164 391 Kč |
| KONE, a.s. | 2 | 159 399 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 156 000 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 148 250 Kč |
| František Vlasák | 1 | 145 645 Kč |
| Jan Rybín | 1 | 139 500 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 121 720 Kč |
| A7 Group Travel Services s.r.o. | 1 | 115 900 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 103 000 Kč |
| Poslední míle s.r.o. | 1 | 94 470 Kč |
| Salesiánský klub mládeže, z. s. Dům Ignáce Stuchlého | 1 | 77 210 Kč |
| Mgr. Ronald Martini | 1 | 72 000 Kč |
| Uniteds s.r.o. | 1 | 68 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 25 | 5 391 981 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 2 300 552 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 247 502 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 120 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 9 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 1 | 700 000 Kč |
| RYWA s.r.o. | 2 | 479 233 Kč |
| František Vlasák | 3 | 426 019 Kč |
| PJB SERVIS, s.r.o. | 2 | 367 502 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 3 | 304 000 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 204 000 Kč |
| Jaroslav Pešák | 1 | 200 000 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 72 500 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 3 | 67 800 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 40 000 Kč |
| EMILY club s.r.o. | 1 | 20 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 15 | 2 373 054 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 204 000 Kč |
| Základní škola J.A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 34 | 7 163 442 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 3 016 882 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 157 300 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 123 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYWA s.r.o. | 4 | 1 076 156 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 770 000 Kč |
| František Vlasák | 3 | 315 131 Kč |
| PJB SERVIS, s.r.o. | 2 | 259 965 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Agentura Beránek s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Michal Kos | 1 | 134 000 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 1 | 130 530 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 123 750 Kč |
| FADINGER s.r.o. | 1 | 89 100 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 16 | 3 297 932 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 35 | 10 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 18 | 1 708 196 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 277 065 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 185 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 97 121 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 64 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PJB SERVIS, s.r.o. | 2 | 375 000 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 2 | 323 585 Kč |
| RYWA s.r.o. | 3 | 323 321 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 3 | 255 983 Kč |
| František Vlasák | 1 | 197 600 Kč |
| Gabriela Beránková | 2 | 185 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 2 | 100 000 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 98 550 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 1 | 91 800 Kč |
| COMIMPEX spol. s r.o. | 1 | 90 508 Kč |
| povodíveličky s.r.o. | 1 | 86 715 Kč |
| Mgr. Róbert Slávik | 1 | 85 000 Kč |
| Dana Dušková | 1 | 82 320 Kč |
| TRANSFERENCE s.r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 64 895 Kč |
| GIBILAN s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 50 000 Kč |
| RYWASOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TONERNOVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MASO-PROFIT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Kos | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 25 | 2 332 277 Kč |
| GIBILAN s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Bc. Marcela Giblová | 1 | 50 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 67 | 15 675 108 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 207 331 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 701 355 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 691 890 Kč |
| IT Hardware | 1 | 217 994 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 146 640 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PJB SERVIS, s.r.o. | 3 | 781 890 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 412 500 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 2 | 325 180 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 2 | 247 000 Kč |
| RYWA s.r.o. | 1 | 217 994 Kč |
| Gastronomy s.r.o. | 2 | 178 100 Kč |
| František Vlasák | 1 | 170 000 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 1 | 136 031 Kč |
| Michal Kos | 1 | 120 000 Kč |
| Vlastimil Šebestík | 1 | 84 000 Kč |
| JAKONA s.r.o. | 1 | 78 000 Kč |
| povodíveličky s.r.o. | 1 | 75 375 Kč |
| PROFI, spol. s r.o. | 1 | 74 340 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 64 800 Kč |
| Helena Bartlová | 1 | 108 Kč |
| ARMEX ENERGY a.s. | 1 | 0 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 22 | 2 965 318 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 166 | 29 234 102 Kč |
| Služby závodních jídelen | 199 | 20 637 900 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 337 066 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 962 949 Kč |
| Potraviny | 1 | 108 900 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 64 224 Kč |
| Energie | 199 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 3 | 1 420 224 Kč |
| PJB SERVIS, s.r.o. | 2 | 962 949 Kč |
| POLAR GASTRO s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| NORE TRADE s.r.o. | 4 | 220 602 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 143 087 Kč |
| František Vlasák | 1 | 126 000 Kč |
| Kroutil s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Kasia vera s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| COMIMPEX spol. s r.o. | 1 | 99 377 Kč |
| Vision Travel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 0 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JAKONA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dana Dušková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace | 18 | 2 144 915 Kč |
| Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace | 1 | 1 092 000 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 328 224 Kč |