Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.12.1994 |
| IČO | 49826514 |
| Datová schránka | w2ehsp9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 463 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 2 | 421 640 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 171 110 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 132 815 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 4 | 725 564 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 699 672 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 7 | 711 137 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 498 677 Kč |
| Město Vlašim | 3 | 382 140 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 | 3 | 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 14 | 1 901 953 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 068 486 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 142 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1 | 1 | 1 720 504 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 | 6 | 676 000 Kč |
| Město Benešov | 3 | 417 099 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 208 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 11 | 3 022 586 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 769 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 1 | 658 043 Kč |
| Město Vlašim | 4 | 639 300 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 111 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 6 | 1 408 462 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 151 999 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 108 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 4 | 4 774 164 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 2 | 697 235 Kč |
| Město Benešov | 2 | 137 105 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 108 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 9 | 5 716 981 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 198 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 2 | 1 193 547 Kč |
| Město Benešov | 1 | 421 367 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 407 818 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 3 | 333 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 8 | 2 356 102 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 3 378 956 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 294 999 Kč |
| Odpady | 1 | 240 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 213 934 413 Kč |
| Město Vlašim | 10 | 3 596 065 Kč |
| Město Benešov | 8 | 1 499 566 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 3 | 419 932 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 294 999 Kč |
| Mateřská škola "U kohoutka Sedmipírka" Benešov, Dukelská 1546 | 1 | 64 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 24 | 219 809 789 Kč |
| ABP HOLDING a.s. | 1 | 213 934 413 Kč |
| BDS Benešov s.r.o. | 1 | 213 934 413 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 213 934 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 205 334 251 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 448 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 199 094 859 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 2 | 4 251 894 Kč |
| Město Vlašim | 3 | 2 079 247 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 498 694 Kč |
| Město Benešov | 2 | 430 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 9 | 206 355 642 Kč |
| ABP HOLDING a.s. | 1 | 199 094 859 Kč |
| BDS Benešov s.r.o. | 1 | 199 094 859 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 199 094 859 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 9 488 644 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 520 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 9 | 10 002 805 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 2 828 220 Kč |
| Město Benešov | 4 | 1 898 707 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 311 167 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 | 1 | 242 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 16 | 15 283 033 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 127 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rehabilitační ústav Kladruby | 2 | 2 347 668 Kč |
| Město Benešov | 7 | 1 932 025 Kč |
| Město Vlašim | 2 | 476 687 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 255 941 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 100 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAROS s.r.o. | 13 | 5 113 066 Kč |