Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vlastimil Faltýnek
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 49864351 |
| Datová schránka | 8ctkhja |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 8 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
15,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 43 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 43 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 1 | 43 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 959 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 362 750 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 207 912 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 146 274 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 784 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO KP PLUS SELECT s.r.o. | 1 | 959 000 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 2 | 691 757 Kč |
| Projekty LK s.r.o. | 2 | 362 750 Kč |
| Z&Z,spol. s r.o. | 1 | 217 485 Kč |
| Pavel Jandák | 1 | 186 368 Kč |
| WeSmart Studio s.r.o. | 1 | 146 274 Kč |
| Spolek pro podporu Podještědského gymnázia | 1 | 115 912 Kč |
| ALTRON, a.s. | 1 | 105 868 Kč |
| Josef Vaníček | 1 | 99 770 Kč |
| Jiří Tichý | 1 | 93 784 Kč |
| Základní škola, Komenského, Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| HUMANIC CZ spol. s r.o. | 1 | 71 264 Kč |
| Nadace DEJME DĚTEM ŠANCI | 1 | 71 085 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 50 000 Kč |
| Nadace MONETA Clementia | 1 | 42 000 Kč |
| Ing. Ivan Rajtr | 1 | 12 500 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 18 | 3 305 816 Kč |
| Energie LK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 691 757 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 173 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | - 4 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomovy parky s.r.o. | 2 | 691 757 Kč |
| Jiří Sika s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Nadace MONETA Clementia | 3 | 110 550 Kč |
| Dubax s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 2 | 92 081 Kč |
| Asterion LDT, z. s. | 1 | 88 200 Kč |
| Nadace SYNER | 1 | 62 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 9 | 1 180 057 Kč |
| Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace | 2 | 92 081 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 220 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 180 290 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 26 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadace Terezy Maxové dětem | 1 | 257 000 Kč |
| Zeleň Novotný s.r.o. | 1 | 220 000 Kč |
| Josef Vaníček | 1 | 195 169 Kč |
| Jiří Tichý | 1 | 182 077 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 3 | 148 346 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 80 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Savaria Česko s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 8 | 934 246 Kč |
| Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace | 3 | 148 346 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 166 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 68 321 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTRO - uni, v.o.s. | 1 | 270 000 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 1 | 166 000 Kč |
| Josef Vaníček | 1 | 70 000 Kč |
| OLEJANA s. r. o. | 1 | 68 321 Kč |
| Food pro s.r.o. | 1 | 400 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 8 | 744 721 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Urban | 1 | 94 307 Kč |
| Ing. Jaroslav Pelán | 1 | 83 600 Kč |
| Jiří Sika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OBIK computers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Těšínský | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 5 | 177 907 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 320 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 162 106 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 65 850 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 55 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Snílek, o.p.s. | 1 | 320 000 Kč |
| Nadace Terezy Maxové dětem | 4 | 187 640 Kč |
| HUMANIC CZ spol. s r.o. | 1 | 96 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 6 | 603 896 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 74 | 6 778 960 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 145 711 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 100 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Cvikováček, příspěvková organizace | 2 | 128 800 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| HUMANIC CZ spol. s r.o. | 1 | 65 711 Kč |
| mmilenium s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Béreš-Řeháček s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 8 | 374 511 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 337 | 22 541 829 Kč |
| Stavebnictví | 97 | 18 852 972 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 1 051 200 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 3 | 107 137 Kč |
| Jiří Sika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Sika | 1 | 0 Kč |
| UNITAS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Marta Schür Maděránková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 10 | 107 137 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 97 | 9 966 744 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 97 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUDr. Milan Baláš | 1 | 97 990 Kč |
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov, Jablonné v Podještědí, Zámecká 1, příspěvková organizace | 2 | 97 990 Kč |