Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 03.01.2002 |
| IČO | 49963147 |
| Datová schránka | ybyk8c6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 90 smluv za celkem 13 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 6 | 1 135 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-Universal s.r.o. | 2 | 811 474 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 159 560 Kč |
| AGRO CS a.s. | 1 | 75 967 Kč |
| DISA s.r.o. | 1 | 63 065 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 25 024 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 243 817 Kč |
| Energie | 1 | 133 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 10 | 1 518 365 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 60 500 Kč |
| Centrum volného času Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 43 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Pavel Král | 1 | 349 539 Kč |
| H a S t, spol. s r.o. | 1 | 247 440 Kč |
| Ing. Martin Dratva | 1 | 243 817 Kč |
| Tunnelslides s.r.o. | 1 | 240 661 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 2 | 103 500 Kč |
| Viessmann,spol. s r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Nakoplast CZ s.r.o. | 1 | 62 950 Kč |
| Ing. Miroslav Svoboda | 1 | 53 781 Kč |
| BAZENSERVIS-Vital s.r.o. | 1 | 50 277 Kč |
| HYGOSUPPORT a.s. | 1 | 40 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 5 | 1 228 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 468 270 Kč |
| AQUATECHNIK Moravia, s.r.o. v likvidaci | 2 | 452 177 Kč |
| Travniky Hirsch s.r.o. | 1 | 184 622 Kč |
| AGRO CS a.s. | 1 | 123 916 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 183 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 38 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 6 | 513 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H a S t, spol. s r.o. | 1 | 195 173 Kč |
| Fakultní klub Brno - plavání Hustopeče, z.s. | 1 | 170 000 Kč |
| DISA s.r.o. | 1 | 74 222 Kč |
| Pretendios s.r.o. | 1 | 38 760 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 22 664 Kč |
| CHOBOTNIČKA s.r.o. | 1 | 13 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 726 000 Kč |
| Jiná energie | 1 | 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 3 | 740 913 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 726 000 Kč |
| H a S t, spol. s r.o. | 1 | 530 913 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 200 000 Kč |
| Plaváníčko Chobotnička z.s. | 1 | 10 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 22 | 5 461 633 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 251 637 Kč |
| IT Hardware | 1 | 692 505 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 548 200 Kč |
| Odpady | 1 | 22 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 12 | 3 535 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A4BS s.r.o. | 1 | 910 958 Kč |
| ON LINE SYSTEM s. r. o. | 1 | 692 505 Kč |
| Házená Legata Hustopeče, z. s. | 2 | 548 200 Kč |
| AMBY s.r.o. | 1 | 405 350 Kč |
| SAIKA zahradnická s.r.o. v likvidaci | 1 | 341 476 Kč |
| VRT - STŘECHY s.r.o. | 1 | 172 199 Kč |
| Drahomír Herzán | 1 | 168 480 Kč |
| Waressan cz s.r.o. | 1 | 149 798 Kč |
| Ing. Miloš Roman | 1 | 112 796 Kč |
| HANTÁLY a.s. | 1 | 22 225 Kč |
| SYPERA s.r.o. | 1 | 11 495 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 121 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 18 866 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 121 000 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 3 | 26 133 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 18 866 Kč |
| SYPERA s.r.o. | 1 | 7 267 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 43 | 2 826 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 766 180 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 250 228 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 160 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 16 | 1 335 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JM Demicarr s.r.o. | 2 | 766 180 Kč |
| ALTECH, spol. s r.o. | 2 | 250 228 Kč |
| Házená Legata Hustopeče, z. s. | 1 | 160 000 Kč |
| Zdeněk Rybář | 2 | 86 085 Kč |
| SYPERA s.r.o. | 4 | 41 398 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 31 500 Kč |
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 208 Kč |
| Lucie Filipovičová | 1 | 200 Kč |
| Vladimír Klemeš | 1 | 0 Kč |
| Kristýna Klemešová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 50 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 37 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 3 | 99 513 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Diana Pavlivna Ivanová | 1 | 50 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 37 000 Kč |
| SYPERA s.r.o. | 1 | 12 513 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 22 | 777 000 Kč |
| Odpady | 22 | 584 225 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 194 935 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 35 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 13 | 372 219 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AQUATECHNIK Moravia, s.r.o. v likvidaci | 6 | 129 107 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 117 500 Kč |
| ELE-MONT, spol. s r.o. | 1 | 101 523 Kč |
| SYPERA s.r.o. | 2 | 24 089 Kč |
| XENIUM Europe s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |