Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jana Jedličková
změna 22.05.2018
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60084324 |
| Datová schránka | tpkkacv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 6 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
13,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 142 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 3 | 363 892 Kč |
| OKNOTHERM spol. s r.o. | 1 | 221 072 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 1 | 221 072 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 142 820 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 2 | 1 171 167 Kč |
| Pavel Martínek | 1 | 602 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 2 | 1 171 167 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 266 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 68 752 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 13 850 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 90 266 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 68 752 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 13 850 Kč |
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 3 | 172 868 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 1 105 004 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 1 | 105 264 Kč |
| BAUKONSTRUKT CHROMÝ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 105 264 Kč |
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 217 664 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 97 860 Kč |
| IT Hardware | 1 | 54 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ladislav Dlouhý | 1 | 217 664 Kč |
| Ing. Ivan Štrosser | 2 | 151 860 Kč |
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 3 | 369 524 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 300 805 Kč |
| IT | 1 | 233 336 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povltavská stavební společnost s.r.o. | 2 | 300 805 Kč |
| Ing. Ivan Štrosser | 1 | 233 336 Kč |
| Radek Perník | 1 | 93 460 Kč |
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 4 | 627 601 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342 | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 94 987 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| František Turnhöfer | 1 | 94 987 Kč |
| Miroslav Sládeček | 1 | 60 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 2 | 155 458 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 942 714 Kč |
| Nábytek | 1 | 103 431 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 4 | 564 881 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 165 000 Kč |
| Gastro Hygiena CB s.r.o. | 1 | 103 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETIN a.s. | 1 | 296 450 Kč |
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 2 | 268 431 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 8 | 802 543 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 181 500 Kč |
| JAST-CZ spol. s r.o. | 1 | 78 526 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 3 | 310 026 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 6 806 269 Kč |
| IT | 8 | 1 633 355 Kč |
| Služby závodních jídelen | 27 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151 | 8 | 2 512 073 Kč |