Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 60108924 |
| Datová schránka | pzpfws2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 132 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 73 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 1 | 73 724 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 3 025 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 3 025 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 326 700 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 177 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 4 | 3 529 445 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 420 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 31 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 3 | 4 911 243 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 31 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 4 | 4 943 041 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 121 605 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 811 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 199 691 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 121 605 Kč |
| Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 4 | 321 296 Kč |
| Střední škola hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 12 100 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 3 025 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 439 436 Kč |
| IT Hardware | 1 | 363 018 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 185 246 Kč |
| IT | 1 | 60 954 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 3 | 3 025 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 3 | 609 218 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 439 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 7 | 4 073 654 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 108 029 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 2 | 198 779 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 20 562 753 Kč |
| IT | 1 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 20 562 753 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 2 | 20 575 753 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 92 202 Kč |
| IT | 1 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 92 202 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 2 | 105 202 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 20 562 753 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 11 552 475 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 8 500 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 13 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 2 | 20 562 753 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 20 052 475 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 13 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 7 | 40 628 228 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 230 929 662 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 11 552 475 Kč |
| IT | 16 | 438 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 23 104 950 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 11 552 475 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 3 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORFIX CZ a.s. | 3 | 34 660 925 Kč |