Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 14.12.1993 |
| IČO | 60201088 |
| Datová schránka | 3igfzxf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 541 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 663 914 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 663 914 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 2 | 665 420 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 | 663 914 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 19 326 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 34 272 596 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 7 | 34 272 596 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 | 10 986 945 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 128 465 908 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 119 500 Kč |
| Odpady | 1 | 71 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 128 465 908 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 119 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 71 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 11 | 128 777 501 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 | 28 624 554 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 32 485 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 32 485 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 7 | 32 485 742 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 1 180 960 Kč |
| SART-stavby a rekonstrukce a.s. | 3 | - 159 997 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 3 | - 159 997 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 57 759 338 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 180 960 Kč |
| Textilie | 1 | 1 180 960 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 57 759 338 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 2 361 920 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 9 | 60 121 258 Kč |
| SART-stavby a rekonstrukce a.s. | 4 | 55 627 122 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 4 | 55 627 122 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 72 669 628 Kč |
| Textilie | 1 | 965 580 Kč |
| Energie | 13 | 326 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 36 661 514 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 36 334 814 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 965 580 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 7 | 73 961 908 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 36 334 814 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 36 334 814 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 174 375 396 Kč |
| Textilie | 1 | 1 161 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 75 746 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 168 818 372 Kč |
| Město Neratovice | 3 | 5 632 770 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 161 600 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 14 | 175 854 742 Kč |
| Město Neratovice | 3 | 103 943 285 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 | 64 799 340 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 5 632 770 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 362 | 4 889 945 072 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 149 072 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 29 422 642 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 3 204 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 3 | 32 627 147 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 29 273 570 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 204 505 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 61 | 2 974 180 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 1 270 500 Kč |
| Textilie | 1 | 949 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 949 850 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 726 000 Kč |
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 3 | 1 736 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 41 | 43 535 800 Kč |
| Zemědělství | 21 | 13 004 596 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 955 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 2 | 955 900 Kč |