Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1994 |
| IČO | 60275847 |
| Datová schránka | m62u4af |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 102 smluv za celkem 90 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 35 244 700 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 174 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 5 | 35 419 205 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 96 505 Kč |
| Vratislav Růta | 1 | 78 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 7 119 800 Kč |
| Sociální péče | 1 | 488 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 345 852 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 252 407 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 7 608 000 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 5 | 911 757 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 7 | 8 519 757 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 345 852 Kč |
| Roman Maževskyj | 1 | 252 407 Kč |
| Zdeněk Klumpar | 1 | 241 498 Kč |
| JUDr. Karel David, advokátní kancelář | 1 | 72 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 7 077 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 218 364 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 45 960 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 7 077 600 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 264 324 Kč |
| Město Louny | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 58 595 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 7 120 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 796 119 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 1 302 240 Kč |
| Jiná energie | 1 | 418 660 Kč |
| Energie | 1 | 399 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 7 120 800 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 8 | 5 672 378 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 7 | 9 854 338 Kč |
| AUTO - Evžen Myslivec s.r.o. | 1 | 1 636 600 Kč |
| ZKRAT STAVBA s.r.o. | 1 | 1 313 653 Kč |
| Město Louny | 2 | 1 302 240 Kč |
| LN - AUDIT s.r.o. | 1 | 664 080 Kč |
| LN - ÚČTO s.r.o. | 1 | 638 160 Kč |
| OTISTAV s.r.o. | 2 | 601 925 Kč |
| SUAS Commodities s.r.o. | 1 | 418 660 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 399 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 5 121 300 Kč |
| Jiná energie | 10 | 4 104 320 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 389 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 012 097 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 396 078 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 6 510 300 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 11 | 2 553 222 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 25 | 15 306 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 7 492 683 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 252 249 Kč |
| IT | 1 | 321 255 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 7 781 083 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 2 | 1 252 249 Kč |
| Město Louny | 2 | 471 255 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 7 716 412 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 4 534 957 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 731 535 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 108 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 724 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 7 716 412 Kč |
| Město Louny | 2 | 1 354 834 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 5 | 947 886 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 6 878 622 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 3 152 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 331 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 331 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 086 630 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 524 624 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 126 665 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 13 | 7 962 631 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 6 878 622 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 14 | 11 905 573 Kč |
| Město Louny | 2 | 3 022 800 Kč |
| Nemocnice AGEL Louny a.s. | 2 | 2 662 000 Kč |
| K Sporting s.r.o. | 1 | 2 032 800 Kč |
| JK stav - realizace staveb s.r.o. | 3 | 1 004 739 Kč |
| APTD, s.r.o. | 1 | 990 000 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 524 624 Kč |
| Petr Paneš | 1 | 295 826 Kč |
| Zdeněk Klumpar | 1 | 179 142 Kč |
| Vzdělávací centrum Podkrušnohoří, z.s. | 1 | 129 500 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 72 000 Kč |
| Zuzana Partman Němečková | 1 | 72 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 9 | 11 858 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 5 475 613 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 844 047 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 200 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 9 | 764 115 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 461 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 337 590 Kč |
| Energie | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 5 475 613 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 9 | 4 056 637 Kč |
| Město Louny | 2 | 302 500 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 67 155 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 76 | 379 800 180 Kč |
| Stavebnictví | 98 | 62 377 314 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 25 | 10 417 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 49 | 8 007 015 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 210 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 610 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 4 735 940 Kč |
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 11 | 2 534 317 Kč |
| Město Louny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 10 | 6 660 257 Kč |
| Nemocnice AGEL Louny a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Město Louny | 6 | 610 000 Kč |
| JK stav - realizace staveb s.r.o. | 2 | 595 901 Kč |
| EKONOM-KONTAKT spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 450 000 Kč |
| TJ Lokomotiva Louny, spolek | 2 | 160 000 Kč |
| Zdeněk Klumpar | 1 | 118 417 Kč |
| Sportovní centrum Luna, spolek | 1 | 0 Kč |
| Alena Novotná | 1 | 0 Kč |
| ProfiToner s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pomoc bližnímu, z.s. | 1 | 0 Kč |