Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Pejšman
změna 01.07.2024
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 60435640 |
| Datová schránka | 5yf3p48 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 102 smluv za celkem 9 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
2,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 175 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 3 | 360 001 Kč |
| 2 | 200 870 Kč | |
| Pionýr, z. s. | 1 | 66 000 Kč |
| ANTEE s.r.o. | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 4 | 327 249 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 252 001 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 108 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 658 307 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 470 302 Kč |
| Odpady | 1 | 310 922 Kč |
| IT | 1 | 81 264 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 512 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 9 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 17 | 1 728 401 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 2 | 370 702 Kč |
| 3 | 268 710 Kč | |
| Základní umělecká škola, Praha 4, Nusle, Lounských 4/129 | 1 | 207 600 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 3 | 202 687 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad | 1 | 113 685 Kč |
| Jiří Liška | 1 | 76 284 Kč |
| Romana Lafatová | 1 | 9 900 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Pionýr, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 14 | 1 249 568 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 310 922 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 99 600 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 68 312 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 600 877 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 198 174 Kč |
| Nábytek | 2 | 154 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 153 798 Kč |
| Technické služby | 1 | 110 521 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 13 | 1 297 835 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 3 | 442 267 Kč |
| TANA school s.r.o. | 2 | 256 254 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 110 521 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 96 210 Kč |
| Delterond s.r.o. | 1 | 95 040 Kč |
| 1 | 72 984 Kč | |
| made with s.r.o. | 1 | 47 744 Kč |
| DIGITAL COPIERS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 12 | 1 201 835 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 96 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 526 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 156 778 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 188 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 87 840 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 10 | 1 374 355 Kč |
| CK Růžový panter s.r.o. | 1 | 526 680 Kč |
| DSlim Computer s.r.o. | 1 | 368 869 Kč |
| 2 | 156 778 Kč | |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 1 | 150 188 Kč |
| Delterond s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 9 | 1 290 355 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 84 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 238 852 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 226 194 Kč |
| IT Hardware | 1 | 196 625 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 196 211 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 130 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 4 980 Kč |
| Telekomunikační služby | 12 | 4 598 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 13 | 1 083 126 Kč |
| Václav Koška | 1 | 130 000 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 1 | 61 440 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 2 | 59 774 Kč |
| CK Růžový panter s.r.o. | 1 | 4 980 Kč |
| Ondřej Terzijský | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 14 | 1 058 900 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 84 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 12 | 3 424 410 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 270 240 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 143 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 9 | 1 162 655 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 92 400 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 4 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 7 | 1 048 257 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 143 798 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 63 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 151 924 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 3 | 151 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 151 924 Kč |
| Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 375 272 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 4 350 Kč |
| Služby závodních jídelen | 12 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 6 | 379 622 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 375 272 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 4 | 4 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 177 | 14 743 011 Kč |
| Nábytek | 1 | 92 196 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 86 822 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 82 117 Kč |
| Kancelář | 1 | 79 098 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 5 | 171 294 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 168 939 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| VILÍM - ADA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 179 | 16 306 309 Kč |
| Dary a dotace | 111 | 10 035 009 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOVA, s.r.o. | 1 | 584 470 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 3 | 98 736 Kč |
| Ondřej Terzijský | 2 | 0 Kč |
| CK Růžový panter s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 6 | 584 470 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 98 736 Kč |