Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Helena Štěrbová
změna 01.09.2017
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60460784 |
| Datová schránka | pgu2cre |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 28 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 2 | 0 Kč |
| KRISTOF,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MEGA PLUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 100 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 4 | 100 000 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| COMTESYS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 100 000 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 67 | 3 372 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 4 | 72 000 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 72 000 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 101 388 Kč |
| Telekomunikační služby | 34 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 18 | 101 388 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 78,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 4 550 038 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 174 477 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 14 | 4 724 515 Kč |
| COMTESYS, spol. s r.o. | 2 | 4 550 038 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 1 | 174 477 Kč |
| Medialex Group s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 3 | 0 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SIMIK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1 | 1 | 0 Kč |
| DEVAR PRAHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hana Šimsová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 14 | 4 724 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 3 814 202 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 898 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 202 448 Kč |
| Odpady | 133 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 9 | 5 914 649 Kč |
| COMTESYS, spol. s r.o. | 1 | 1 298 505 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 2 | 801 942 Kč |
| PETONA CZECH s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 0 Kč |
| Petr Kumžák | 1 | 0 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 814 202 Kč |
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 8 | 2 100 447 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 4 | 3 912 174 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 203 146 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 8 | 4 115 320 Kč |
| 4 COMPUTERS, s.r.o. | 1 | 2 185 080 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 3 | 965 144 Kč |
| Stakohome Network s.r.o. | 1 | 965 096 Kč |
| Petr Kumžák | 1 | 0 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Quicktour s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 8 | 4 115 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 133 | 22 683 915 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 3 038 099 Kč |
| Školení a kurzy | 67 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 7 | 3 233 877 Kč |
| Stakohome Network s.r.o. | 1 | 2 090 258 Kč |
| COMTESYS, spol. s r.o. | 1 | 749 958 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 2 | 393 661 Kč |
| Petr Kumžák | 1 | 0 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ITC - International training center s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 7 | 3 233 877 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 67 | 126 525 847 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 2 082 836 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 942 061 Kč |
| Právní služby | 34 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 11 | 4 682 092 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 3 | 2 082 836 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 3 | 1 186 698 Kč |
| Petr Kumžák | 2 | 755 363 Kč |
| ReFingo s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 9 | 4 024 897 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 657 196 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 497 | 511 800 046 Kč |
| Stavebnictví | 600 | 66 434 005 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 223 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 9 | 3 491 665 Kč |
| Petr Kumžák | 3 | 1 529 307 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 2 | 922 170 Kč |
| STAVOST, s.r.o. | 2 | 413 116 Kč |
| SOKRATE, s.r.o. | 1 | 403 572 Kč |
| Richard Orechovský | 1 | 223 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Praha 8,Ústavní 400 | 9 | 3 491 665 Kč |