Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 17.01.1994 |
| IČO | 60472391 |
| Datová schránka | gmv54t7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 440 smluv za celkem 384 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 480 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad vlády České republiky | 14 | 6 873 028 Kč |
| Městská část Praha 14 | 5 | 925 165 Kč |
| Městská část Praha 1 | 6 | 633 919 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 283 268 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 212 891 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 123 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 29 | 9 052 083 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 25 254 876 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 13 | 5 019 371 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 3 326 348 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 120 806 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 600 760 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 190 373 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 79 195 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 14 | 19 | 150 118 604 Kč |
| Městská část Praha 4 | 8 | 15 990 083 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 29 | 14 386 631 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 8 073 415 Kč |
| Městská část Praha 1 | 11 | 1 654 084 Kč |
| Základní škola, Praha 5, Pod Radnicí 5 | 3 | 599 592 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 515 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 73 | 191 338 355 Kč |
| BAUREKON s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 40 141 387 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 89 | 34 805 311 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 549 818 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 403 188 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 352 465 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 223 789 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 117 548 Kč |
| Technické služby | 1 | 85 382 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad vlády České republiky | 18 | 23 952 893 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 13 267 079 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 7 448 997 Kč |
| Městská část Praha 1 | 16 | 2 438 865 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 4 | 708 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 42 | 47 816 702 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 6 222 343 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 226 205 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 213 855 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 103 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 24 | 10 564 252 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 678 204 Kč |
| Národní divadlo | 2 | 312 437 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 235 950 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 72 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 30 | 11 862 958 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 20 274 162 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 466 240 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 984 990 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 627 707 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 540 478 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 429 078 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 146 150 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 133 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 21 | 23 086 751 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 752 390 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 578 020 Kč |
| Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 338 220 Kč |
| Národní divadlo | 2 | 306 716 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 190 786 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 133 278 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 70 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 32 | 25 456 945 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 9 216 649 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 004 386 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 571 971 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 194 442 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 89 646 Kč |
| Odpady | 1 | 72 788 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 21 | 12 065 475 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 442 154 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 228 932 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 111 673 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 26 | 12 848 234 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 4 460 224 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 900 562 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 388 884 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 203 854 Kč |
| Zemědělství | 1 | 91 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 17 | 6 555 321 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 750 423 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 1 | 210 329 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 108 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 24 | 7 624 276 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 57 | 12 894 706 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 499 353 Kč |
| Zemědělství | 7 | 789 368 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 518 765 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 80 367 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 79 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 27 | 3 837 288 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 1 656 163 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 4 | 579 497 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 240 947 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 224 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 34 | 6 537 913 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 25 429 364 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 5 519 076 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 450 802 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 317 011 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 126 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 68 | 22 645 823 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 3 | 15 251 145 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 4 | 488 207 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 450 802 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 352 419 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 224 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 78 | 39 413 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 58 | 31 848 307 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 23 047 926 Kč |
| Práce při dokončování budov | 44 | 17 272 742 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 19 | 4 573 594 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 662 808 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 406 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 66 | 29 688 464 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 864 431 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 3 | 679 408 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 662 808 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 169 971 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T O P O , s.r.o. | 75 | 32 065 082 Kč |