Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Eva Žatková
změna 29.01.2024
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 60610361 |
| Datová schránka | 9aekzzd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
27,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 164 401 Kč |
| Bohumil Dach | 1 | 164 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 164 401 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 542 990 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 628 756 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 542 990 Kč |
| Karel Zukal | 1 | 85 766 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 628 756 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 4 583 152 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 782 225 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 782 225 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 782 225 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 21 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 21 058 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 21 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 21 058 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 8 | 147 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 241 157 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 167 695 Kč |
| IT Hardware | 1 | 150 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 559 396 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 241 157 Kč |
| Jaromír Polanka | 1 | 167 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 559 396 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 1 562 571 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 243 936 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura Amos, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o. | 1 | 275 200 Kč |
| František Smitka | 1 | 243 936 Kč |
| Jaromír Polanka | 1 | 113 506 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace | 5 | 632 642 Kč |