Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michaela Becková
změna 02.09.2024
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 60610379 |
| Datová schránka | h3pkz27 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 1 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
19,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 501 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 501 494 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 731 200 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 731 200 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 731 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 1 | 731 200 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 15 921 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 15 921 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 15 921 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 15 921 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 105 321 Kč |
| Energie | 22 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 105 321 Kč |
| Bohumil Dach | 1 | 54 941 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 50 380 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 105 321 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 167 695 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaromír Polanka | 1 | 167 695 Kč |
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 167 695 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 2 | 167 695 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 964 448 Kč |
| IT Hardware | 1 | 148 822 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 56 604 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 3 | 227 200 Kč |
| Bohumil Dach | 1 | 148 822 Kč |
| Petr Hejplík | 1 | 56 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 4 | 432 625 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 0 Kč |