Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 26.04.2003 |
| IČO | 60611880 |
| Datová schránka | ycrmfwv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 282 smluv za celkem 59 mil. Kč;
11,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 349 260 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 113 377 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 100 624 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 90 935 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 89 857 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 350 755 Kč |
| Koza Doma s.r.o. . | 1 | 349 260 Kč |
| PPC s.r.o. | 2 | 345 745 Kč |
| HRDINA OKNA s.r.o. | 1 | 284 603 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 2 | 191 809 Kč |
| CWS Hygiene Czech Republic s.r.o. | 2 | 191 559 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 3 | 186 358 Kč |
| MUSIC PRO SERVICE, s.r.o. | 1 | 182 136 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 2 | 147 607 Kč |
| PIVOVAR LYER s.r.o. | 1 | 126 900 Kč |
| SILCOM Multimedia, s.r.o. | 1 | 15 197 Kč |
| SOVY výtahy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKO-SEPAR, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 16 | 2 185 572 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 186 358 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 1 564 463 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 266 300 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 012 468 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 767 124 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 343 720 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 324 528 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 308 134 Kč |
| Nábytek | 1 | 238 245 Kč |
| IT | 3 | 180 516 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 68 002 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| David Lexa | 6 | 1 275 916 Kč |
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 678 600 Kč |
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 1 | 359 255 Kč |
| Koza Doma s.r.o. . | 1 | 324 528 Kč |
| Vladimír Four | 2 | 308 134 Kč |
| COLOR TRAVEL s.r.o. | 1 | 292 800 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 1 | 240 790 Kč |
| EASY ISO, s.r.o. | 1 | 239 580 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 238 245 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 231 715 Kč |
| Profi dotace s.r.o. | 1 | 225 998 Kč |
| Jaroslav Kolerus | 2 | 210 758 Kč |
| IPC Klima s.r.o. | 1 | 197 111 Kč |
| Marek Šimana | 2 | 180 516 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 2 | 168 300 Kč |
| Milan Kušička | 1 | 166 738 Kč |
| GASPEMA s.r.o. | 1 | 153 368 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 147 015 Kč |
| PIVOVAR LYER s.r.o. | 1 | 126 600 Kč |
| LA Sport s.r.o. | 1 | 121 809 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 2 | 117 722 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 68 002 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ReFresh Bistro s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Veblo Bio s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Beskyd Fryčovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TJ NÝŘANY z.s. | 1 | 0 Kč |
| BILIT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 36 | 5 955 778 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 117 722 Kč |
| ALIMPEX FOOD a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 1 412 876 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 031 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 817 309 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 601 380 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 561 507 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 309 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 270 762 Kč |
| Nábytek | 1 | 267 727 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 180 626 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 174 240 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 128 496 Kč |
| IT | 1 | 104 544 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 32 887 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROGASTRO s.r.o. | 2 | 1 128 930 Kč |
| David Lexa | 5 | 1 031 000 Kč |
| SOVY výtahy s.r.o. | 1 | 550 550 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 309 678 Kč |
| COLOR TRAVEL s.r.o. | 1 | 302 400 Kč |
| Koza Doma s.r.o. . | 1 | 270 762 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 267 727 Kč |
| Vladimír Four | 1 | 266 759 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 233 530 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 2 | 180 626 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 1 | 178 200 Kč |
| Jan Matějka | 1 | 176 644 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| Tomáš Strádal | 1 | 128 496 Kč |
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 1 | 127 495 Kč |
| Siete servis s.r.o. | 1 | 120 780 Kč |
| VYSSPA Sports Technology s.r.o. | 1 | 108 114 Kč |
| Mgr. Zdeněk Pech | 1 | 104 544 Kč |
| Jaroslav Kolerus | 1 | 76 777 Kč |
| KFD - plastová okna s.r.o. | 1 | 72 477 Kč |
| DUKO s.r.o. | 1 | 50 416 Kč |
| SILCOM Multimedia, s.r.o. | 1 | 32 887 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 27 | 5 712 405 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 180 626 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 1 145 963 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 624 125 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 567 164 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 496 625 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 492 316 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 429 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 277 042 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 119 819 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 104 060 Kč |
| Nábytek | 1 | 103 082 Kč |
| IT Hardware | 1 | 98 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| David Lexa | 3 | 852 164 Kč |
| Tomáš Strádal | 3 | 624 125 Kč |
| LA Sport s.r.o. | 1 | 587 598 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 2 | 429 100 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 5 | 328 614 Kč |
| PPC s.r.o. | 1 | 328 112 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Koza Doma s.r.o. . | 1 | 277 042 Kč |
| www.profi-skola.cz, s.r.o. | 1 | 168 011 Kč |
| Vladimír Four | 1 | 164 204 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 155 485 Kč |
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 1 | 119 819 Kč |
| Siete servis s.r.o. | 1 | 112 480 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 104 060 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 103 082 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| IPC Klima s.r.o. | 1 | 72 941 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 22 | 4 486 623 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 328 614 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 26 | 2 545 550 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 237 428 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 008 609 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 772 630 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 733 250 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 454 550 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 423 891 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 348 835 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 262 922 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 225 931 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 158 460 Kč |
| Telco | 1 | 121 848 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 96 797 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| David Lexa | 3 | 807 609 Kč |
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 589 540 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 2 | 517 620 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 2 | 423 891 Kč |
| Tomáš Strádal | 2 | 348 835 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 3 | 323 511 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 288 463 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 282 950 Kč |
| Václav Aubrecht | 1 | 279 903 Kč |
| Koza Doma s.r.o. . | 1 | 225 931 Kč |
| IPC Klima s.r.o. | 1 | 197 111 Kč |
| Vladimír Four | 1 | 188 162 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 1 | 183 090 Kč |
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 171 600 Kč |
| Enttiva s.r.o. | 1 | 158 460 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 142 478 Kč |
| LIVA interiér s.r.o. | 1 | 138 043 Kč |
| 1 | 118 192 Kč | |
| Milan Kušička | 1 | 117 000 Kč |
| Umíme to, s.r.o. | 1 | 109 009 Kč |
| Profi škola EU s.r.o. | 1 | 96 797 Kč |
| FIDOZ ALFA s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| CWS Česká republika s.r.o. | 1 | 74 760 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 73 744 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 30 | 5 516 809 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 423 891 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 102 | 7 594 924 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 2 364 253 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 839 996 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 576 889 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 382 711 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 346 417 Kč |
| Nábytek | 2 | 267 091 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 201 759 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 191 487 Kč |
| Odpady | 101 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| David Lexa | 5 | 1 236 998 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 5 | 751 712 Kč |
| Biosystémy s.r.o. | 1 | 382 711 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 365 574 Kč |
| REVIT projekt s.r.o. | 1 | 360 000 Kč |
| KFD - plastová okna s.r.o. | 1 | 346 417 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 269 201 Kč |
| EASY ISO, s.r.o. | 1 | 209 959 Kč |
| Tomáš Strádal | 1 | 201 759 Kč |
| Enttiva s.r.o. | 1 | 191 487 Kč |
| IPC Klima s.r.o. | 1 | 186 949 Kč |
| Vladimír Four | 2 | 137 973 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 133 100 Kč |
| MAFA - TJ s.r.o. | 1 | 118 800 Kč |
| PROGASTRO s.r.o. | 1 | 112 288 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| LIVA interiér s.r.o. | 1 | 98 201 Kč |
| CWS Česká republika s.r.o. | 1 | 95 832 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 79 783 Kč |
| Marek Šimana | 1 | 72 600 Kč |
| NEOLUXOR, s.r.o. | 1 | 67 500 Kč |
| Václav Jedlička | 1 | 64 783 Kč |
| STYL PLZEŇ, s.r.o. | 1 | 52 550 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 35 | 5 639 027 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 51 | 8 908 898 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 4 295 872 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 249 393 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 858 824 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 661 991 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 635 686 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 561 283 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 508 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 216 698 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 99 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KFD - plastová okna s.r.o. | 1 | 1 555 708 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 1 | 870 031 Kč |
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 2 | 867 455 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 4 | 858 824 Kč |
| Tomáš Strádal | 2 | 810 562 Kč |
| Hobbytec Group s.r.o. | 3 | 731 244 Kč |
| David Lexa | 2 | 661 991 Kč |
| SOVY výtahy s.r.o. | 1 | 635 686 Kč |
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 508 200 Kč |
| PROMONASTA s.r.o. v likvidaci | 2 | 453 384 Kč |
| LIVA interiér s.r.o. | 3 | 438 801 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 216 698 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 198 150 Kč |
| TR ANTOŠ s.r.o. | 1 | 181 212 Kč |
| Enttiva s.r.o. | 1 | 160 210 Kč |
| Profi škola ENTERPRISES s.r.o. | 1 | 99 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 23 | 8 388 523 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 858 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 201 | 47 111 027 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 513 584 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 417 188 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 669 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 351 697 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 346 057 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 51 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 2 | 2 418 584 Kč |
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 1 | 1 572 671 Kč |
| Tomáš Strádal | 1 | 498 581 Kč |
| Jaroslav Kolerus | 1 | 490 015 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 351 697 Kč |
| CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. | 1 | 283 140 Kč |
| Miloslav Silbernágl | 2 | 260 053 Kč |
| Dana Neužilová | 1 | 161 000 Kč |
| KOŘEN v.o.s. | 1 | 156 600 Kč |
| Miloslav Černý | 1 | 132 800 Kč |
| Elektromontáže Touš s.r.o. | 1 | 126 998 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 101 000 Kč |
| LA Sport s.r.o. | 1 | 95 000 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 1 | 79 708 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 1 | 68 600 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 17 | 6 796 447 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 701 | 206 091 085 Kč |
| Dary a dotace | 403 | 60 460 973 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 76 | 4 301 550 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 3 083 899 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 579 382 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 411 894 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 315 513 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 177 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 5 | 2 084 841 Kč |
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 3 | 1 669 207 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 896 802 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 5 | 837 131 Kč |
| Petr Mádl | 2 | 529 777 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 411 894 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 324 440 Kč |
| ASTRA - K s.r.o. | 1 | 315 513 Kč |
| 4soft, s.r.o. | 1 | 144 841 Kč |
| Dana Neužilová | 1 | 124 200 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 | 119 900 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 1 | 99 682 Kč |
| Autocentrum Neužil spol. s r.o. | 1 | 53 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 21 | 6 774 287 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 837 131 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 413 | 262 951 838 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 477 | 111 170 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 352 | 88 783 384 Kč |
| Nábytek | 126 | 21 995 250 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 9 567 773 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 059 402 Kč |
| Zemědělství | 1 | 51 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vítek - STAVBY s.r.o. | 3 | 906 625 Kč |
| Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 1 | 452 200 Kč |
| Petr Mádl | 1 | 436 392 Kč |
| Unipark s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| ASTRA - K s.r.o. | 2 | 386 186 Kč |
| František Strejc | 1 | 344 850 Kč |
| Truhlářství Za farou s.r.o. | 2 | 309 005 Kč |
| 1 | 199 862 Kč | |
| CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. | 1 | 183 105 Kč |
| Dana Neužilová | 2 | 182 540 Kč |
| FIDOZ ALFA s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Marek Šantora | 2 | 121 550 Kč |
| REKONSTRUKCE POTRUBÍ - REPO,a.s. | 1 | 116 523 Kč |
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 3 | 113 100 Kč |
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 91 609 Kč |
| 1 | 65 697 Kč | |
| Aleš Pomahač | 1 | 61 514 Kč |
| Ing. Iva Roubíková | 1 | 51 080 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 26 | 4 571 838 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 0 Kč |