Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.08.1994 |
| IČO | 60647621 |
| Datová schránka | kyiu3f3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 19 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lipovice | 1 | 302 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lipovice | 1 | 302 436 Kč |
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 1 | 302 436 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 978 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lipovice | 1 | 846 959 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 545 746 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 386 855 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 198 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 4 | 1 978 210 Kč |
| Obec Lipovice | 1 | 846 959 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 882 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 3 508 571 Kč |
| Obec Kvilda | 1 | 1 206 616 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 1 167 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 3 | 5 882 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 731 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vimperk | 1 | 731 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 1 | 731 416 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 288 667 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 45 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vimperk | 2 | 421 276 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 45 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 3 | 466 768 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 1 | 90 984 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 351 964 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 552 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 6 351 964 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 552 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 2 | 6 904 364 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 550 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vimperk | 1 | 550 809 Kč |
| Obec Petrovice u Sušice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 2 | 550 809 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 21 | 1 448 760 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 293 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 194 411 Kč |
| Město Vimperk | 2 | 171 632 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 84 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. | 4 | 450 042 Kč |