Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Roman Pavlačka
změna 05.12.2022
| Založeno | 02.12.1994 |
| IČO | 60680377 |
| Datová schránka | irxv7mm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 280 smluv za celkem 441 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 7 925 803 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 767 539 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 270 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 250 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 200 000 Kč |
| IT | 1 | 162 503 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 134 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 27 | 5 894 792 Kč |
| Dětský domov Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 293 754 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 162 503 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,20 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 74 | 42 203 780 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 39 135 177 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 2 | 1 825 166 Kč |
| Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 1 250 200 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 4 | 826 745 Kč |
| Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace | 1 | 656 422 Kč |
| Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace | 1 | 132 067 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 72 600 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 96 800 000 Kč |
| Kosmetika | 48 | 83 075 097 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 13 585 027 Kč |
| IT Hardware | 2 | 9 788 907 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 276 048 Kč |
| Energie | 2 | 2 324 017 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 787 428 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 360 580 Kč |
| IT | 2 | 348 256 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 302 294 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 177 740 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 150 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 143 034 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 98 903 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 7 | 115 198 779 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 20 | 15 131 945 Kč |
| Mateřská škola a základní škola při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace | 1 | 787 428 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 2 | 495 894 Kč |
| Vysočina Service, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 60 010 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 139 | 63 527 271 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 19 814 410 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 70 | 16 113 292 Kč |
| IT | 70 | 11 876 752 Kč |
| Energie | 2 | 4 646 289 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 346 686 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 326 700 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 114 130 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 24 | 98 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CERGOMONT s.r.o. | 1 | 16 133 331 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 4 | 4 760 419 Kč |
| VV TOP s.r.o. | 2 | 1 909 419 Kč |
| Jaromír Sokola | 1 | 602 068 Kč |
| NetSERV, s.r.o. | 2 | 505 121 Kč |
| BMB, spol. s r.o. | 1 | 478 228 Kč |
| Jiří Stőhr | 2 | 354 502 Kč |
| Bytex s.r.o. | 1 | 303 969 Kč |
| Biely Boris, Ing. | 2 | 266 200 Kč |
| SMART PROJEKT s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| MBQ-Mikulov a.s. | 1 | 220 239 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 192 184 Kč |
| AR SERVICE, s.r.o. | 1 | 189 834 Kč |
| BOZP A STAVBY s.r.o. | 2 | 174 240 Kč |
| Radek Tomeček | 1 | 172 550 Kč |
| P.I. PARKET, s.r.o. | 1 | 154 501 Kč |
| OLISUN, s.r.o. | 1 | 138 817 Kč |
| ADANTE s.r.o. | 1 | 98 663 Kč |
| Jiří Kadlečík | 1 | 80 000 Kč |
| The Roses Co. s.r.o. | 1 | 77 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 24 | 22 281 727 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 4 646 289 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 114 130 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 31 887 853 Kč |
| Energie | 2 | 4 938 648 Kč |
| Nábytek | 2 | 645 497 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 247 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 83 490 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TLAK SMOLÍK s.r.o. | 1 | 30 091 894 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 5 | 4 938 648 Kč |
| BMB, spol. s r.o. | 2 | 701 750 Kč |
| Vojtěch Vymyslický | 1 | 602 524 Kč |
| CERGOMONT s.r.o. | 2 | 524 683 Kč |
| CERGO ENERGY s.r.o. | 2 | 394 460 Kč |
| Bytex s.r.o. | 1 | 357 782 Kč |
| Radek Tomeček | 1 | 196 884 Kč |
| ALBA - ROXANA, s.r.o. | 1 | 167 400 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 163 219 Kč |
| WELT SERVIS spol. s r.o. | 1 | 80 228 Kč |
| 1 | 80 000 Kč | |
| LAPLAN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 14 | 33 360 824 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 4 938 648 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 2 | 11 420 758 Kč |
| Energie | 2 | 2 782 792 Kč |
| IT Hardware | 1 | 587 818 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 379 300 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 280 360 Kč |
| Nábytek | 1 | 135 125 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 14 153 549 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 7 | 1 532 604 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 100 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 70 | 18 125 636 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 10 752 198 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 981 571 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 2 396 245 Kč |
| Energie | 2 | 790 347 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 429 550 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 11 542 545 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 8 | 6 178 702 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 467 904 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 228 448 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 178 200 Kč |
| Telco | 25 | 98 010 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 77 517 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 9 | 821 631 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 228 448 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 47 | 57 388 397 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 17 232 529 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 5 247 901 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 4 128 130 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 356 950 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 124 032 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 21 295 261 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 9 | 5 794 281 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 139 | 3 454 003 442 Kč |
| IT Hardware | 139 | 699 387 380 Kč |
| Školení a kurzy | 323 | 471 824 840 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 254 | 57 574 334 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 300 | 41 486 020 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 70 | 34 516 310 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 232 | 27 579 596 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 188 | 25 326 398 Kč |
| Dary a dotace | 116 | 12 029 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 7 733 875 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace | 18 | 8 966 236 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 204 038 Kč |
| Mateřská škola Mikulov, Habánská 82, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |