Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.05.1994 |
| IČO | 60709111 |
| Datová schránka | w6vrtqx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 227 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 1 | 276 334 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 1 | 276 334 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 129 847 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 93 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 4 888 400 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 241 447 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 93 775 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 4 | 5 331 622 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 5 610 960 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 082 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 559 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 5 082 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 617 247 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 3 322 229 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 349 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 7 | 12 370 609 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 958 296 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 9 181 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 6 845 355 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 6 276 618 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 4 840 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 2 057 000 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 120 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 7 | 20 139 776 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 284 480 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 183 732 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 284 480 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 104 030 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 96 800 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 79 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 4 | 2 565 012 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 82 804 013 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 5 045 479 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 756 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 74 282 612 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 12 100 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 319 753 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 147 127 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 8 | 87 849 492 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 14 992 947 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 4 593 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 15 276 571 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 3 873 856 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 436 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 7 | 19 586 591 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 18 539 184 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 1 815 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 11 555 064 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 6 984 120 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 9 | 20 354 184 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 12 218 102 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 240 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 12 218 102 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 240 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o. | 4 | 12 459 035 Kč |