Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.08.1994 |
| IČO | 60718226 |
| Datová schránka | hnfz88u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 95 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 95 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 117 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 1 | 117 370 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 271 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 271 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 2 | 271 040 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 576 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 576 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 1 | 576 202 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 397 606 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 120 032 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 114 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 468 546 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 2 | 163 592 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 6 | 632 138 Kč |
| Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín | 2 | 163 592 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 358 007 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 178 475 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 99 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 457 507 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 178 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 5 | 635 982 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 26 | 3 030 272 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 284 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 383 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 2 | 383 812 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 294 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 294 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIC-L spol. s r.o. | 1 | 294 272 Kč |