Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.03.1995 |
| IČO | 60743280 |
| Datová schránka | x9u44qr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 9 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 398 695 Kč |
| Odpady | 1 | 178 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 174 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov a Školní jídelna, Benešov, Racek 1 | 1 | 398 695 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 178 700 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 174 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 4 | 751 635 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 465 248 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 172 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lipník nad Bečvou | 2 | 6 465 248 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 172 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 3 | 6 637 248 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 35 | 3 025 605 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 108 900 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 63 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 2 | 172 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 60 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 60 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 1 | 60 940 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 112 406 208 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 35 | 4 105 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vizovice | 1 | 645 692 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 2 | 790 892 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 216 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 216 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 1 | 216 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 35 | 6 718 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STŘECHY 92, s.r.o. | 2 | 0 Kč |