Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.06.1995 |
| IČO | 60755075 |
| Datová schránka | h792cvf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 160 smluv za celkem 325 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATT a.s. | 1 | 24 580 330 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 4 102 410 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 600 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 3 | 29 282 996 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 17 080 876 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 883 905 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 8 426 714 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 7 316 265 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 1 655 522 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 566 280 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 12 | 17 964 781 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 27 827 605 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 595 320 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 11 836 133 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 9 561 694 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 7 025 098 Kč |
| HC Dukla Jihlava, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 16 | 28 422 925 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 35 564 264 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | - 199 788 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 19 211 968 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 13 282 832 Kč |
| Obec Zadní Vydří | 1 | 2 869 675 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 14 | 35 364 476 Kč |
| Obec Zadní Vydří | 1 | 2 869 675 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 27 627 339 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 490 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 20 109 507 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 7 607 882 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 10 | 28 117 389 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 36 547 643 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 13 077 021 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 414 892 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 105 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 5 | 29 208 846 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 13 417 543 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 6 924 425 Kč |
| Město Telč | 1 | 593 742 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Jihlava | 1 | 112 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 15 | 50 257 243 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 20 198 921 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 154 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 10 459 982 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 6 520 399 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 2 049 014 Kč |
| Město Telč | 1 | 840 406 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 9 | 20 353 801 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 54 871 453 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 11 798 213 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 840 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 332 087 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 49 748 512 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 18 | 10 697 116 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 26 | 60 445 628 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 24 384 094 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 1 022 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 14 338 743 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 6 648 976 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 4 418 875 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 16 | 25 556 594 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 27 367 946 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 735 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 11 780 364 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 9 220 066 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 20 | 7 103 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILKO s.r.o. | 26 | 28 103 691 Kč |