Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 03.03.1994 |
| IČO | 60838531 |
| Datová schránka | zkmce4p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 201 smluv za celkem 2 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 742 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 5 203 268 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 2 | 4 198 861 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 140 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 6 | 9 542 186 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 46 433 981 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 433 549 Kč |
| Zemědělství | 5 | 330 978 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 100 134 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 82 396 037 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 36 165 690 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 21 951 969 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 2 | 3 469 362 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 2 | 1 917 502 Kč |
| Město Pelhřimov | 2 | 1 657 880 Kč |
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 1 | 433 549 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 229 053 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 2 | 104 175 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 1 | 100 134 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 3 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 27 | 148 428 351 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 36 165 690 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 106 720 653 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 53 820 800 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 22 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 88 071 796 Kč |
| Město Pelhřimov | 1 | 53 820 800 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 3 | 8 017 481 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 5 492 147 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 3 | 3 222 532 Kč |
| Trojlístek – dětský domov a centrum pro rodinu, příspěvková organizace | 1 | 1 403 539 Kč |
| Město Dačice | 3 | 246 685 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 168 927 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 100 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 2 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 19 | 160 546 253 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 71 698 757 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 24 723 815 Kč |
| Město Dačice | 3 | 23 059 361 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 19 040 596 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 2 | 2 932 924 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 2 899 061 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 2 534 961 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 1 | 411 709 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478 | 1 | 394 513 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 15 | 75 996 940 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 41 263 518 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 165 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 18 815 181 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 4 | 14 337 306 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 8 490 415 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 165 718 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | - 379 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 15 | 41 429 236 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | - 379 384 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 23 624 984 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 22 458 677 Kč |
| Výstavba vodních děl | 2 | 2 147 378 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 124 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 22 563 221 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 10 824 967 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 6 | 9 852 116 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 3 642 025 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 348 709 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 1 | 124 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 19 | 48 355 669 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 22 458 677 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 32 987 329 Kč |
| Zemědělství | 1 | 208 735 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 26 058 324 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 4 919 720 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 1 360 554 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 475 738 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec | 1 | 381 728 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 17 | 33 220 263 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 60 570 811 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 533 391 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 6 | 27 628 905 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 3 | 26 634 146 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 5 422 535 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 498 315 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 386 910 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 184 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 15 | 60 755 620 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 1 211 711 049 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 259 154 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 1 566 725 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 156 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 2 | 1 146 940 379 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 2 | 25 868 682 Kč |
| Město Horní Cerekev | 1 | 17 469 824 Kč |
| Kraj Vysočina | 6 | 10 608 340 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 6 270 769 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 5 543 295 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | 1 | 1 826 669 Kč |
| Město Suchdol nad Lužnicí | 1 | 871 167 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 156 570 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 137 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 24 | 1 215 693 498 Kč |
| Město Horní Cerekev | 1 | 17 469 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 79 350 619 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 7 404 368 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 161 270 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 939 420 Kč |
| Zemědělství | 2 | 611 312 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 312 005 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 8 | 45 167 527 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 9 | 26 813 904 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 3 | 15 290 713 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 1 768 717 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o. | 28 | 89 040 861 Kč |