Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.02.1994 |
| IČO | 60930888 |
| Datová schránka | xie3mzk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 67 smluv za celkem 56 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Hradec Králové | 2 | 4 739 585 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 3 018 945 Kč |
| Domov sociální péče Tmavý Důl | 1 | 118 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 4 | 7 877 030 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 527 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 2 | 2 527 890 Kč |
| Domov sociální péče Tmavý Důl | 1 | 397 983 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 4 | 3 143 673 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 236 251 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 399 899 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 212 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 5 | 1 582 958 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 1 399 899 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace | 2 | 1 095 079 Kč |
| Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 | 1 | 758 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 9 | 4 836 208 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 24 591 929 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 668 163 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 75 134 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 7 | 24 115 407 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace | 2 | 771 503 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 668 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 12 | 25 555 073 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 233 501 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 887 529 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 316 099 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 62 585 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 2 | 8 233 501 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 8 | 1 024 555 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 1 | 316 641 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 316 099 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 62 585 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 14 | 9 953 382 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 049 607 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 158 510 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 7 | 2 290 545 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 1 | 1 973 772 Kč |
| Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 11 | 4 264 317 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 050 509 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 118 338 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 2 595 791 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace | 1 | 118 338 Kč |
| Domov důchodců Náchod | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 5 | 2 714 129 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 47 | 4 518 377 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 888 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 1 888 749 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 2 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 3 | 2 191 249 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 613 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 6 | 2 463 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEKTROIN spol. s r.o. | 6 | 2 463 271 Kč |