Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 17.02.1994 |
| IČO | 60931892 |
| Datová schránka | ue76bnz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 18 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 120 879 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 99 024 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 198 769 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 120 879 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 3 | 319 648 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 119 790 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 116 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 116 101 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 62 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 3 | 298 856 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 61 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 61 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 1 | 61 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 61 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 1 | 61 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 3 020 955 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 292 435 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 292 435 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 2 | 292 435 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 76 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 76 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 1 | 76 852 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 61 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 137 335 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 61 516 Kč |
| TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 4 | 198 851 Kč |
| TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ SERVIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 8 018 410 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 6 894 338 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 345 143 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 102 850 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 83 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 14 735 138 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 345 143 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 320 230 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 177 610 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 170 374 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 102 850 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 61 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mingau s.r.o. | 14 | 15 913 341 Kč |