Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Libor Slováček
změna 10.06.2022
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60990449 |
| Datová schránka | cevhnbh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 198 smluv za celkem 144 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 1 076 193 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 117 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 75 229 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 24 | 3 624 010 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 393 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 12 184 521 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 691 280 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 321 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 155 343 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 70 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JASY Vsetín s.r.o. | 2 | 12 184 521 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 5 | 1 082 280 Kč |
| IPR spol. s r.o. | 1 | 337 590 Kč |
| TREND gastronomie s.r.o. | 1 | 180 308 Kč |
| Duša ZEmě, z.s. | 1 | 155 343 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 7 | 12 977 762 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 570 048 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 321 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 191 232 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 306 720 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 631 770 Kč |
| Kancelář | 1 | 472 723 Kč |
| IT Hardware | 1 | 419 880 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 306 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 168 192 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 145 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 630 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 8 | 5 056 093 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 306 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 168 192 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 3 630 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Jasenka 757, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 37 510 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 338 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 281 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 222 089 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 148 685 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 37 510 000 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 3 | 378 240 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 5 | 360 799 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 148 685 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 13 310 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 5 566 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 5 422 626 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 221 884 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 906 327 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 331 200 Kč |
| Nábytek | 2 | 180 432 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 179 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 103 701 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 92 928 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 15 125 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 2 | 18 876 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 20 | 7 832 170 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 513 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 92 928 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 2 | 15 125 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 620 616 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 263 391 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 198 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 172 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 99 039 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 89 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4mont elektric s.r.o. | 2 | 8 720 514 Kč |
| Alois Hořelica | 2 | 750 372 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 4 | 370 800 Kč |
| Jan Šimara | 1 | 263 391 Kč |
| Josef Juřička | 1 | 149 730 Kč |
| Technické služby Vsetín, s.r.o. | 1 | 99 039 Kč |
| Zálešák Milan | 1 | 89 000 Kč |
| Zásobování teplem Vsetín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 9 | 10 072 045 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 198 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 172 800 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 13 310 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 10 622 367 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 9 906 554 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 3 025 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 627 600 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 608 824 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 260 150 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 154 777 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 78 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 11 | 20 768 862 Kč |
| Město Vsetín | 4 | 16 595 150 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 1 627 600 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 3 | 447 383 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 154 777 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 716 954 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 395 912 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 303 831 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 267 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 245 630 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 245 570 Kč |
| IT | 1 | 179 160 Kč |
| Nábytek | 1 | 159 970 Kč |
| Kancelář | 1 | 153 823 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 52 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 22 698 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 19 | 2 419 135 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 245 570 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 185 662 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 1 714 672 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 662 207 Kč |
| Právní služby | 2 | 464 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 129 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 998 320 Kč |
| SynPro Data s.r.o. | 2 | 464 100 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 | 433 860 Kč |
| STABET, spol. s r. o. | 2 | 323 843 Kč |
| Radek Juřička | 1 | 194 403 Kč |
| Jiří Macháček | 1 | 180 000 Kč |
| Ing. Libor Balík | 1 | 143 961 Kč |
| OLYMP Třebíč s.r.o. | 1 | 129 000 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 120 330 Kč |
| Josef Juřička | 1 | 105 351 Kč |
| WAIF NOVA, spol. s r.o. | 1 | 80 911 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Tělocvičná jednota Sokol Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 15 | 2 536 119 Kč |
| SynPro Data s.r.o. | 1 | 254 100 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 179 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 286 590 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 274 326 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 184 608 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 139 300 Kč |
| Odpady | 1 | 78 030 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 62 178 Kč |
| Potraviny | 5 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 286 590 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 203 280 Kč |
| Josef Juřička | 1 | 184 608 Kč |
| Ing. Ivan Svoboda | 2 | 139 300 Kč |
| Technické služby Vsetín, s.r.o. | 1 | 78 030 Kč |
| Stanislav Olšák | 1 | 71 046 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 3 | 62 178 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 0 Kč |
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pekárna Lešňanka s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| NÁBYTEK HONZA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DOPRAVA PAVEL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| YARO UH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TEKOO spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SORPEK spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Beskyd Fryčovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTRUM - OVO, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| ÚSOVSKO FOOD a.s. | 1 | 0 Kč |
| BIVOJ a.s. | 1 | 0 Kč |
| TROPICO catering s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavla Malovaná | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 33 | 962 854 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 62 178 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Vsetín | 1 | 0 Kč |