Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.04.1994 |
| IČO | 61324043 |
| Datová schránka | f779ckq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 460 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 89 470 376 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 7 757 867 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 8 | 101 194 590 Kč |
| Městská doprava Teplice, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 10 | 101 194 590 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 193 673 367 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 37 827 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 8 | 271 248 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 8 | 271 248 355 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 36 276 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 1 | 36 276 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 1 | 36 276 584 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 229 008 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 1 | 229 008 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 2 | 229 008 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 14 770 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAROOFF s.r.o. | 1 | 14 770 438 Kč |
| Statutární město Teplice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Veltrusy | 1 | 14 770 438 Kč |
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 3 | 14 770 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 257 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 2 | 257 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 2 | 257 326 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 830 428 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 7 554 419 Kč |
| Energie | 12 | 822 174 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 5 | 17 207 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 5 | 17 207 021 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 416 101 021 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 8 947 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 3 | 8 947 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniWel STAVBY spol. s r.o. | 3 | 8 947 840 Kč |