Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Romana Mrázková
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61384518 |
| Datová schránka | jnhnbfx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 21 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
4,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 785 190 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 113 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Flashtones, s.r.o. | 2 | 740 600 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 2 | 365 610 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 320 000 Kč |
| TORAPOJ s.r.o. | 2 | 243 199 Kč |
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 | 189 000 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 120 240 Kč |
| Agentura Pragotour s.r.o. | 1 | 113 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 8 | 1 726 739 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 365 610 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 18 | 2 804 583 Kč |
| Kancelář | 2 | 641 945 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 640 300 Kč |
| IT | 1 | 301 895 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 175 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 163 840 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 140 771 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 125 950 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 89 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 83 329 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 77 610 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 69 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 32 | 5 306 694 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 135 500 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 83 329 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 41 | 13 273 474 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 201 367 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 1 146 220 Kč |
| IT Hardware | 1 | 585 994 Kč |
| Nábytek | 1 | 145 992 Kč |
| Zemědělství | 1 | 141 400 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 110 325 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 95 000 Kč |
| Energie | 1 | 69 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inaland, s.r.o. | 1 | 585 994 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 580 566 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 4 | 538 210 Kč |
| A plus systems s.r.o. | 1 | 351 771 Kč |
| CERES Bohemia s.r.o. | 1 | 227 400 Kč |
| Hotel Jestřabí s.r.o. | 1 | 223 600 Kč |
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 | 168 000 Kč |
| Ectaco Česká,s.r.o. | 1 | 157 800 Kč |
| Gallus Product, s.r.o. | 1 | 151 502 Kč |
| Ladislav Marko | 1 | 148 750 Kč |
| Alan Drábek | 1 | 141 400 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 136 488 Kč |
| PAPERA s.r.o. | 1 | 110 325 Kč |
| Skialp Ostružná s.r.o. | 1 | 102 360 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 95 000 Kč |
| CHYTRÉ HRAČKY, s.r.o. | 1 | 80 228 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 69 300 Kč |
| GASTRO-EIS-TECHNIK CZ s.r.o. | 1 | 61 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 22 | 3 930 172 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 41 | 5 021 921 Kč |
| Nábytek | 21 | 3 230 760 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 3 020 377 Kč |
| Služby závodních jídelen | 21 | 1 449 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 230 410 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 174 262 Kč |
| IT Hardware | 1 | 135 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 66 741 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Flashtones, s.r.o. | 2 | 616 900 Kč |
| iStyle CZ, s.r.o. | 3 | 483 030 Kč |
| CK JANA HUDKOVÁ s.r.o. | 1 | 386 400 Kč |
| Westody Office, s.r.o. | 1 | 363 873 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 310 920 Kč |
| Jiří Grohmann | 3 | 307 776 Kč |
| Ladislav Marko | 3 | 284 600 Kč |
| Česká unie sportu, z.s. | 2 | 280 000 Kč |
| Inaland, s.r.o. | 2 | 275 953 Kč |
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 | 268 000 Kč |
| BusinessCom a.s. | 1 | 200 878 Kč |
| NOVATRONIC, s.r.o. | 1 | 180 566 Kč |
| Pavel Hybša | 2 | 174 262 Kč |
| SNĚŽNÍK, a.s. | 1 | 169 000 Kč |
| Reuterovy paseky SE | 1 | 168 540 Kč |
| Foxík.cz s.r.o. | 1 | 138 600 Kč |
| Sport Hotel Mumlava, s. r. o. | 1 | 125 000 Kč |
| Michaela Tomancová | 1 | 76 670 Kč |
| TORAPOJ s.r.o. | 1 | 66 741 Kč |
| Gastro-Pankrác di Carlo s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| BETYNKA z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Anna Zmožková | 1 | 0 Kč |
| Blanka Mačajová | 1 | 0 Kč |
| PAPERA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 34 | 5 000 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 427 | 63 307 250 Kč |
| IT | 21 | 6 189 888 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 1 781 743 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 845 612 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 143 787 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Af Office, s.r.o. | 1 | 390 346 Kč |
| Westody Office, s.r.o. | 1 | 385 110 Kč |
| Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví | 1 | 220 350 Kč |
| Ladislav Marko | 1 | 152 750 Kč |
| KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. | 1 | 151 988 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 2 | 135 643 Kč |
| Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s. | 1 | 115 162 Kč |
| 1 | 100 000 Kč | |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 99 270 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 78 300 Kč |
| Sport Hotel Mumlava, s. r. o. | 1 | 62 280 Kč |
| Vefra s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Flashtones, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 17 | 1 951 199 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 3 798 006 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 477 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 2 | 998 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 1 | 521 206 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 477 450 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 42 | 15 495 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A plus systems s.r.o. | 2 | 1 075 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 2 | 1 075 722 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 41 | 2 931 659 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 382 208 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 28 100 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 3 | 1 410 308 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 55 919 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 410 308 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 1 | 55 919 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 21 | 1 386 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 61 | 29 544 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 1080 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |